Загрузка...

Барлық нәтижелер

Конкурс комиссиясының нөмірі Бос жұмыс орынның атауы ұйымның аты Конкурстық комиссия Директордың таңдауы Конкурстық комиссияның күні мен өткізу уақыты Конкурстық комиссияның өткізу орны
Жеңімпаздың аты-жөні Еңбек резервтің аты-жөні
S19018005 Информатика №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Смайыл Алтынай Мейрбекқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018394 Русский язык №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018655 Информатика №76 Р.Мырзашев атындағы негiзгi  орта мектеп Есенкулова Гулсая Алимхановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018705 История №72 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018706 Русский язык №90 жалпы орта мектеп Алдиева Гулмира Алпысбеккызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018709 Английский язык №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018710 Информатика №90 жалпы орта мектеп Бужбанова Меруерт Балтабаевна (31 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018715 Старший вожатый №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Егенберді Гүлдана Ныхматиллақызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018718 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Джабарова Ұлданай Әбдіжәлілқызы (30 ұпайлар) Сыздыкбаева Жанат Бекеновна(28 ұпайлар) 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018723 История №83 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018724 Физическая культура №83 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018725 Английский язык №127 Жалпы  орта  мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.12.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018686 Начальное образование №87 жалпы орта мектеп Макулбекова Жайна Рахымовна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018689 Биология №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Сералиева Замира Сламханкызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018690 Педагог - организатор №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Ибраева Жұлдызай Махмуджанқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Алибекова Айнур Сабырхановна (0 ұпайлар) 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018696 Математика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018697 Самопознание №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018698 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Рахимова Сауле Манаповна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018699 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018700 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018704 Русский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018579 Английский язык №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Абрамова Анастасия Геннадьевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018580 Начальное образование №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Айжолова Жанар Сейткызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018659 Физическая культура 134 №134 жалпы орта білім беретін мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018660 Воспитатель группы продленного дня №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018663 Технология №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018664 Физическая культура №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018665 Начальное образование №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Эсенбекова Гульмира Нургалиевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018666 Английский язык №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018667 Русский язык №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018239 Математика №55 жалпы  орта мектеп Шарибаев Ерболат Ниетбаевич (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018455 История №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Саттарова София Асламовна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018488 Английский язык 125 жалпы орта мектеп Төлеген Бибігүл Ерболатқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018635 Самопознание №48 жалпы орта мектеп Көпбай Эльмира Бекбосынқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Көпбай Эльмира Бекбосынқызы (22 ұпайлар) 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018636 Вожатый №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018638 Информатика №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Рустемова Меруерт Нурлановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018639 Физическая культура №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Матеев Руслан Сейдахметович (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018643 Воспитатель подготовительной группы №67 негiзгi орта мектеп Бекова Айгул Бауыржанқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018644 Начальное образование №14 Айбек атындағы жалпы орта мектеп Асанова Нурхан Балтабайқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018653 Математика №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018654 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018656 Английский язык №87 жалпы орта мектеп Керимкулова Нурлукуль Куатбековна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018595 Математика №78 жалпы орта мектеп Махшатов Ерлан Нұрланұлы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018596 Русский язык №78 жалпы орта мектеп Алдиева Гулмира Алпысбеккызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018619 Заместитель директора по учебной работе №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018622 География №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018629 Воспитатель подготовительной группы №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018631 Начальное образование №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Қаппар Ұлжалғас Қарықызы (24 ұпайлар) Пернебек Айгерім Жаңабекқызы(18 ұпайлар) 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018632 История №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018633 Старший вожатый №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018634 Информатика №45 мектеп  гимназия Карабаева Шолпанай Жанабаевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018611 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018612 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Биибалаева Алтынай Усманалиевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018616 Начальное образование №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Жумадиллаева Назира Ажибековна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018620 Казахский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Дартаева Лаура Сакеновна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018621 Вожатый №124 Жалпы орта мектебі Сайдалиханова Зиёда Кочкаровна (21 ұпайлар) Миромаров Мирислам Мирхакимович(18 ұпайлар) 08.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018409 Технология №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018519 Начальное образование №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018556 Физическая культура №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018558 Русский язык №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018571 Английский язык №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Ажигалиева Айгуль Изатуллаевна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018576 Начальное образование №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Ошаева Галия Абдуганыева (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018588 Физическая культура 134 №134 жалпы орта білім беретін мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018599 Воспитатель группы продленного дня №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қайсарбекова Анапия Садық қызы (10 ұпайлар) 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018601 История №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Халметова Аружан Абилдаевна (23 ұпайлар)
Мәлік Нұрымжан Нұрланұлы (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018603 Самопознание №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Иманүсенова Ақнұр Амандыққызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018604 Математика №87 жалпы орта мектеп Ортай Балзия Сартбайқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018606 Заместитель директора по воспитательной работе №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Мусалиев Шынберген Орынбекович (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018607 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018608 Математика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018609 Биология №130 №130 жалпы орта мектеп Ерғали Арайлым Жұмағалиқызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.11.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018544 Физическая культура №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018546 Физика №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Тастемір Жансая Бектемірқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тастемір Жансая Бектемірқызы (18 ұпайлар) 24.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018517 Воспитатель группы продленного дня №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018524 Старший вожатый №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Тағаева Жаннат Жарқынбекқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тағаева Жаннат Жарқынбекқызы (24 ұпайлар) 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018527 Начальное образование №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Байнова Татьяна Дмитриевна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Байнова Татьяна Дмитриевна (20 ұпайлар) 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018529 Физика №83 жалпы орта мектеп Cултанова Айдана Женисбаевна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018532 Английский язык №106 Қайнарбұлақ» жалпы орта мектебі Абдуллақызы Ақерке Абдуллакызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018533 Педагог социолог №64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп гимназия Амангельді Айдана Бауыржанқызы (20 ұпайлар) Көпбай Эльмира Бекбосынқызы(19 ұпайлар) Амангельді Айдана Бауыржанқызы (20 ұпайлар) 18.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018303 Воспитатель подготовительной группы №124 Жалпы орта мектебі Алякбар Бану Камилжанқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018350 Информатика №20 Титов атындағы мектеп гимназия Baitureyeva Zhaniya Tasbaltaevna (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018410 Физика №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018412 Английский язык №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Джусипбекова Улзат Тугелбаевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018464 Воспитатель группы продленного дня №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018466 Вожатый №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018491 Химия №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей абилдаева Алтынай Акылбеккызы (21 ұпайлар) Колбай Арайлым Абдурахим(20 ұпайлар) абилдаева Алтынай Акылбеккызы (21 ұпайлар) 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018492 Самопознание №49 жалпы орта мектеп Акшалова Меруерт Талгатовна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018495 Начальное образование №20 Титов атындағы мектеп гимназия Қыдыралы Гүлнара Ералықызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018496 Вожатый 128 жалпы орта мектеп Алиайдарова Әйгерім Мұхтарқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018501 Английский язык №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Ниязбек Камила Муталханкызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018502 Педагог социолог №13 Мукими атындағы жалпы орта мектеп Төре Сандуғаш Раббилқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Төре Сандуғаш Раббилқызы (24 ұпайлар) 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018510 Старший вожатый №76 Р.Мырзашев атындағы негiзгi  орта мектеп Ахаева Динара Сериковна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018511 Русский язык №94 жалпы орта мектебі Ахимбекова Ләззат Бауыржанқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018512 Физическая культура №94 жалпы орта мектебі Есенәлі Сымбат Мұратқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018475 Самопознание №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018476 География №130 №130 жалпы орта мектеп Егембердиева Ардақ Егембердіқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018479 Педагог социолог №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018482 Логопед №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Имамрасулова Сарвиноз Умиджановна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018484 Казахский язык №49 жалпы орта мектеп Аманбаева Аселхан Пралықызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018485 Начальное образование №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Мусаева Жанар Муханбетжановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018486 Начальное образование №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Карабаева Дина Аскаровна (20 ұпайлар) Бидайбекова Наргиза Баглановна(19 ұпайлар) 11.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018076 Начальное образование №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018216 Английский язык №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Сарымсақ Дидар Шалхарқызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сарымсақ Дидар Шалхарқызы (20 ұпайлар) 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018254 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Байжумаева Улжан Байжумаевна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018322 Психология №86 жалпы орта мектеп Керімбай Бибігүл Раимбекқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018421 Русский язык №84 Циолковский атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Намазбай Лаура Оразбайқызы (19 ұпайлар) 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018458 Психология №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Залмахамбет Гульбахрам Толбасыкызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018459 Русский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Шиназбекова Светлана Сабировна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018460 Физика №102 «№102 жалпы орта мектебі» КММ Қошқар Шаяхмет Сейілжанұлы (21 ұпайлар) Қоржынбай Ғазиза Ысқаққызы(18 ұпайлар) 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018462 Вожатый №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Тилекеева Жадыра Дуйсенбековна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018465 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018469 Психология №94 жалпы орта мектебі Залмахамбет Гульбахрам Толбасыкызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018471 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018472 Математика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018473 Технология №130 №130 жалпы орта мектеп Ізбасарова Меруерт Бауыржанқызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018474 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018420 Английский язык №110 З.Хусанов атындағы жалпы орта мектебі Рахманкулова Дилноза Лутфуллаевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018422 Казахский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Зархат Ақерке Биболатқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мәлік Раушан Алтынбекқызы (12 ұпайлар) 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018423 Английский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Боранбай Лаура Аблайқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018425 География №90 жалпы орта мектеп Cерикбаев Бекзат Жумагалиевич (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018428 Воспитатель подготовительной группы №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Ахмедова Махпуля Сабировна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018429 Технология №88 жалпы орта мектеп Амзеев Қажымұхан Бикелдинұлы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018430 Алгебра №59 жалпы орта мектеп Санаева Айгерім Сапаралықызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018431 Воспитатель группы продленного дня №59 жалпы орта мектеп Досберди Айзада Осербайкызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018432 Физическая культура №59 жалпы орта мектеп Жолдас Нұрлыбек Куламахадинұлы (20 ұпайлар) Темірхожаев Бақберген Ерхожаұлы(18 ұпайлар)
Ашман Берик Болатбекулы(18 ұпайлар)
04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018437 Английский язык №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Иманкулова Радха Нуриддиновна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018447 Математика №45 мектеп  гимназия Мінаш Ақбота Қасымханқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мінаш Ақбота Қасымханқызы (23 ұпайлар) 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018448 Психология №45 мектеп  гимназия Утеген Алтынай Кенжебеккызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Утеген Алтынай Кенжебеккызы (20 ұпайлар) 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018451 Физическая культура №45 мектеп  гимназия Мырзали Назира Ержанқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Душанов Талгат Абсаттарович (0 ұпайлар) 04.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017754 Алгебра №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Рыбалкин Андрей Викторович (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018283 Психология №83 жалпы орта мектеп КЫРЫКБАЕВА АКЕРКЕ ПЕРНЕКУЛОВНА (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018297 Математика №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Ен Раиса Николаевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018351 Английский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Абдуллаева Айгуль Полатовна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018354 Английский язык №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Нұрмахан Айғаным Дастанқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018400 Физическая культура №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018401 Химия №42 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Самандарова Мадина Улугбековна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018404 Педагог социолог №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кенже Жанат Абайқызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Достемес Улпан Бауыржанкызы (0 ұпайлар) 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018405 Начальное образование №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Тұрғанбек Назерке Мэлсқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тұрғанбек Назерке Мэлсқызы (22 ұпайлар) 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018406 Физика №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Курбанова Шолпан Мусылмановна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018407 Начальная военная подготовка №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Тұран Данабек Ақайдарұлы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018413 Русский язык №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018414 Воспитатель подготовительной группы №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Жамантаева Айгерим Мухтаркызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018415 Начальное образование №131 №131 жалпы орта білім беретін мектеп Бекмурзаева Гульбану Абдугайнаровна (21 ұпайлар) Эсенбекова Гульмира Нургалиевна(18 ұпайлар) 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018417 Математика №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Елеукешова Назира Ертаевна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018419 Казахский язык №86 жалпы орта мектеп Джандарова Гулзина Ержаппаровна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.10.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018356 Казахский язык №28 жалпы орта мектеп Шайдыхан Айдана Серғалықызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018359 Информатика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Ратқызы Ақтолқын - (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018361 Английский язык №42 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Ниязалиева Кибриё Камалжановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018374 Физическая культура 128 жалпы орта мектеп Эгамбаев Нурлан Мадалиевич (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Арыс Айдос Арыс (0 ұпайлар) 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018379 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Курмаш Нурсауле Мейрамханкызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018380 Физическая культура №94 жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018382 Физическая культура №112 Б.Садықов атындағы негізгі орта мектебі Мирхаджиев Фуркат Мирахматович (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018385 Начальное образование №112 Б.Садықов атындағы негізгі орта мектебі Юлдашева Дилмира Шухраталиевна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018386 Начальное образование №94 жалпы орта мектебі Айтбаева Нуржамал Әсилбекқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018389 Начальное образование №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018395 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Тынысбек Ерлан Күмісбекұлы (22 ұпайлар) Шәуеш Оразгелді Елқондыұлы(19 ұпайлар) 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018397 Английский язык №84 Циолковский атындағы жалпы орта мектеп Бекзатхан Асель Женисовна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бекзатхан Асель Женисовна (19 ұпайлар) 27.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018124 Английский язык №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018244 Английский язык №58 жалпы орта мектеп Мырзалиева Айдана Әбіләшімқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мырзалиева Айдана Әбіләшімқызы (26 ұпайлар) 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018270 Русский язык №91 жалпы орта мектебі Султаниязова Садокат Хусанжановна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Султаниязова Садокат Хусанжановна (23 ұпайлар) 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018275 История Казахстана №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Хакимшикова Раьна Тоганбаевна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018277 Английский язык №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Ташибаева Ирода Откировна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018308 Начальное образование №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018314 Информатика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018317 Логопед №16 жалпы орта мектеп Майлибекова Айдана Асилхановна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018321 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Өскенбай Тәмила Өсербайқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018324 Самопознание №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018325 Английский язык №53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Омарова Гулим Каржауовна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018332 Начальное образование №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018334 Физика №83 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018335 Воспитатель подготовительной группы №86 жалпы орта мектеп Саидвакасова Нурсулув Сапарбаевна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018344 Математика №57 жалпы орта мектеп Қалдыбаева Нурила Бақытжанқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018348 История №20 Титов атындағы мектеп гимназия Отарбаев Сабит Абдуллаевич (24 ұпайлар) Стамбеков Нурбол Айтбекулы(22 ұпайлар) 26.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018259 Дефектолог №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018260 Начальное образование №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Байбала Молдир Танирбергеновна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шарипбекова Дана Пернехановна (0 ұпайлар) 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018264 Вожатый №86 жалпы орта мектеп Асанова Динара Асанқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018266 Казахский язык №86 жалпы орта мектеп Кәрімхан Жәния Мейрханқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018268 Вожатый №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Мақұлбай Сымбат Сембекқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018269 Начальное образование №88 жалпы орта мектеп Еркебаева Айсулу Саматовна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018271 Дефектолог №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Мауленов Асилхан Толегенович (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018273 Математика №75   көпсалалы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018294 Физическая культура №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Озықбаев Бекжан Дүйсенбекұлы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018298 Начальная военная подготовка №47 Т.Тажибаев атындағы мектеп гимназия Бекенов Баглан Оспанбекович (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018299 Художественный руководитель №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Айтмырза Эльмира Нұркенқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018300 Педагог - организатор №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Қайыпова Гулбану Мұхтарқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018304 Физическая культура №62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп Арыс Айдос Арыс (19 ұпайлар) Алдияр Мухтар Алдиярұлы(18 ұпайлар) 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018306 Математика №87 жалпы орта мектеп Файзулла Ақбота Гайбуллақызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018313 Математика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018315 Начальная военная подготовка №130 №130 жалпы орта мектеп Мырзакулов Улан Рысканович (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018316 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018217 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп Ақылбай Құттықыз Бахытқызы (25 ұпайлар) Оразбек Гульмира Тұрғанқызы(18 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018218 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп Изтелеева Алфия Серикбаевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018219 Начальное образование №89 жалпы орта мектеп Жаудыр Пишенбаева Анарбайқызы (23 ұпайлар)
Акбанова Шолпан Ералықызы (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018220 Английский язык №89 жалпы орта мектеп Тулепова Гулшат Алибековна (21 ұпайлар) Нургалиева Фариза Мухиткызы(20 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018222 Физическая культура №89 жалпы орта мектеп Сағитұлы Заңғар Сапарханұлы (25 ұпайлар) Исмаилов Нуржан Атихалыкович(19 ұпайлар)
Жалал Ерсұлтан Талғатұлы(19 ұпайлар)
20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018223 Биология №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Мамытбек Гулсанат Ержанқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мауленов Асилхан Толегенович (0 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018224 Химия №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Анаркулова Балжан Есиркепова (23 ұпайлар)
Анаркулова Балжан Есиркеповна (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Анаркулова Балжан Есиркеповна (23 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018225 Логопед №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Сырманова Айдын Ахметсардаровна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Юсупова Фариза Жагайбайлыовна (0 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018227 Русский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кинжаева Радмила Анатольевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ким Екатерина Альбертовна (0 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018229 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Усман Айнұр Бекмырзақызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усман Айнұр Бекмырзақызы (20 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018230 Физическая культура №127 Жалпы  орта  мектеп Тұрдыбай Елмұрат Ермекұлы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тұрдыбай Елмұрат Ермекұлы (24 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018232 Педагог - организатор №90 жалпы орта мектеп Бейсенбиева Мадина Дулатовна (18 ұпайлар)
Пайзханова Сауле Юсупхановна (18 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018236 Начальное образование №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018237 История №55 жалпы  орта мектеп Юлдашева Юлдуз Махамеджановна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018241 Воспитатель группы продленного дня №99 мектеп-гимназия Туймебаева Акмарал Даулетбековна (22 ұпайлар) Нұрбек Айгерім Жомартқызы(21 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018242 Математика №89 жалпы орта мектеп Оңалбай Айжан Амангелдіқызы (25 ұпайлар) Егамбердиева Раушан Маликайдаркизи(19 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018245 Технология №88 жалпы орта мектеп Алайдар Майра Ерғазықызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018246 Физическая культура №49 жалпы орта мектеп Әби Еркебұлан Анарбекұлы (21 ұпайлар) Исмаилов Нуржан Атихалыкович(20 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018248 Казахский язык №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018250 Математика №49 жалпы орта мектеп Аман Болат Рүстембекұлы (23 ұпайлар)
Бауыржан Мөлдір Бауыржанқызы (23 ұпайлар)
Егамбердиева Раушан Маликайдаркизи(22 ұпайлар) 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018251 Педагог - организатор №49 жалпы орта мектеп Нартайқызы Іңкәр Нартай (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018252 Педагог социолог №49 жалпы орта мектеп Алдабекова Калима Шингисбековна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017790 Русский язык №90 жалпы орта мектеп Бейсекова Бибигуль Карсыбаевна (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017803 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі байданова малика вахидовна (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017982 Русский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Саймасаева Сабира Мауленовна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017985 Английский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Мамасартова Улжалгас Аппазовна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018127 Английский язык №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Ораз Шынар Абдыманапкызы (27 ұпайлар) Суннатилла Амина Нажмитдинқызы(22 ұпайлар) Ораз Шынар Абдыманапкызы (27 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018128 Педагог социолог №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Талғат Тоғжан Талғатқызы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Талғат Тоғжан Талғатқызы (29 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018129 Физическая культура №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Байсугуров Бекжан Маратұлы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Байсугуров Бекжан Маратұлы (23 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018198 Начальное образование №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018199 Физическая культура №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Қалиев Қанат Маратұлы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018200 Педагог социолог №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Мауленова Жанар Мауленовна (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018201 История №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018204 Английский язык №109 Атои атындағы жалпы орта мектебі Абдураимова Мохинур Азизхановна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018205 Педагог - организатор №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Амангелді Жанар Қыдырәліқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Амангелді Жанар Қыдырәліқызы (22 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018206 Математика №90 жалпы орта мектеп Абидуллаева Мадина Алибекқызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018209 Физическая культура №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Өтеген Аида Кенжебекқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018211 Русский язык №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018212 Математика №103 «№103 жалпы орта мектебі» КММ Құрымбай Назгүл Қалдарбекқызы (29 ұпайлар) Нишанова Балжан Қамбарқизи(24 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018214 Начальное образование №103 «№103 жалпы орта мектебі» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018215 Английский язык 128 жалпы орта мектеп Хакимова Дилафруз Рустамбековна (24 ұпайлар) Әлмахан Ағайша Дарханбайқызы (22 ұпайлар) 19.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018190 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Сапарова Жадыра Дүйсенханқызы (22 ұпайлар)
Шиндалиева Назерке Нуржанқызы (22 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018154 Казахский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Сейтанова Асемкул Турсыновна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018155 Психология №86 жалпы орта мектеп Оразова Салтанат Мамыровна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018156 Русский язык №86 жалпы орта мектеп Ешимова Айганым Файзуллаевна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018157 Английский язык №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018159 История №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018160 Вожатый №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018161 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Амирбекова Зубайра Раушанбековна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018162 Информатика №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Сайыпова Гульнур Бакытжановна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сайыпова Гульнур Бакытжановна (21 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018165 Английский язык №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Дайрабай Гулбану Муханбетәліқызы (17 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018168 Алгебра №28 жалпы орта мектеп Оңалбаева Шолпан Ерғалиқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018169 История №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Камалқызы Айнур Камаловна (15 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018170 Казахский язык №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Арыстанов Бауыржан Махамбетович (14 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018171 Математика №45 мектеп  гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мінаш Ақбота Қасымханқызы (21 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018172 Самопознание №84 Циолковский атындағы жалпы орта мектеп Ыслам Ақерке Еркінбекқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тлеуов Темирбек Турлибекович (9 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018173 Русский язык №84 Циолковский атындағы жалпы орта мектеп Мусаханова Насиба Алижановна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Иванова Татьяна Алексеевна (1 ұпайлар) 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018174 Информатика №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Зиябекова Ақнұр Жанибекқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018175 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Ибрагимова Наргиза Шайсмайловна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018178 Химия №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Тлеуов Темирбек Турлибекович (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018179 Самопознание №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Алшынбай Балжан Бақтиярқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018183 Русский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018185 Физическая культура №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Оспанов Асқар Дүйсенбайұлы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018187 Технология №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018189 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018145 Казахский язык №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Беркімбай Нургул Мусалықызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018147 Английский язык №45 мектеп  гимназия Утебаева Динара Калмуратовна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Утебаева Динара Калмуратовна (18 ұпайлар) 13.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018150 Старший вожатый №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Өміртай Жанна Бақытжанқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Өміртай Жанна Бақытжанқызы (23 ұпайлар) 13.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018102 Русский язык №80 мектеп-лицей Сыздықова Зарина Жақыпқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018103 Начальная военная подготовка №80 мектеп-лицей Ақылбаев Нұрсүлтан Ұлықбекұлы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018104 Начальное образование №80 мектеп-лицей Гасанова Разалина Айвазханқызы (20 ұпайлар)
Шегеханова Салтанат Бауыржанкызы (20 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018110 Английский язык №59 жалпы орта мектеп Абдиразак Айтказы Жумагазыулы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018112 Физическая культура №49 жалпы орта мектеп Мамешов Жалгасбек Амирханович (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018114 Английский язык №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Ерболат Гүлмайдан Ғаниқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018115 Английский язык №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Қайнарбек Лаура Тимурқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018116 Математика №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018117 Информатика №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Махкамов Адхам Октамович (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018118 География №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Тулбаев Наиль Ринатович (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018120 Хореограф №8 Мұхамед Хайдар Дулати атындағы үш тілде оқытатын №8 мамандандырылған гимназия Өтеулі Таңшолпан Досанқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018122 Английский язык №80 мектеп-лицей Бейсенбаева Жанат Асильхановна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018125 Математика №121 «Текесу» шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі Егамбердиева Раушан Маликайдаркизи (3 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018130 Русский язык №64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп гимназия Айдарқызы Жұлдыз ,, (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Айдарқызы Жұлдыз ,, (19 ұпайлар) 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018131 Начальное образование №87 жалпы орта мектеп Қасымқызы Назерке Қасымқызы (24 ұпайлар) Салимбаева Зерхан Сейтовна(21 ұпайлар) 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018134 География №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Әлібекова Диана Сегизбайқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018137 Английский язык №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Құрманбек Жанат Дуйсенбекқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Құрманбек Жанат Дуйсенбекқызы (18 ұпайлар) 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018138 Русский язык №99 мектеп-гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018139 Английский язык №99 мектеп-гимназия Төлеметова Дайана Бағланқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018141 Воспитатель подготовительной группы №111 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі Турсуметова Шохруза Ойбековна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018142 Английский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Тубанова Шакизат Мубарековна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018144 Физическая культура №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018097 Информатика №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Саттар Перизат Ражабалиқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018099 Русский язык №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Кудашева Шолпанай Жанузаковна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018100 Английский язык №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Қайратқызы Әсел - (20 ұпайлар) Жолдасбекова Гулзира Мадихановна(19 ұпайлар) 12.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018101 Физическая культура №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Утегенов Акжол Бакитжанович (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017925 Музыка №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Алтынбек Айжамал Мақсутбекқызы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017979 Начальное образование №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Толаметова Лола Маккамбаевна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017981 Русский язык №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Сагинбекова Зумида Сайдирахимова (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018023 Педагог дополнительного образования №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Раимжанова Нилуфар Юсувалиевна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018029 Английский язык №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Утебаева Шахло Абдусаттаровна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018058 Начальное образование №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Мырзахмет Меруерт Журсиналикызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018061 Самопознание №90 жалпы орта мектеп Салыбекова Айнур Сейтжанқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018062 Физическая культура №90 жалпы орта мектеп Исмаилов Нуржан Атихалыкович (23 ұпайлар)
Камалов Абдиазим Алайдарович (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018063 Английский язык №90 жалпы орта мектеп Жүніс Гүлжайна Сәкенқызы (29 ұпайлар)
Тургунбаева Улбосин Иманғалиқызы (29 ұпайлар)
Әбдіқалық Айзат Маратқызы (29 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018064 Русский язык №90 жалпы орта мектеп Бекболатов Султанахмед Кенесович (25 ұпайлар) Кыркинбаева Мира Базарбаевна(23 ұпайлар) 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018065 Английский язык №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Аллакулиева Карина Скандаровна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018067 Русский язык №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Садырбаева Гульжан Шанибеккызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018072 Физическая культура №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Султанбеков Ербол Омарханулы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018073 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Ефремова Наталья Юрьевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018079 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Амангелді Райхан Канатқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018081 Начальное образование №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Оспанова Жанар Сейілханқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оспанова Жанар Сейілханқызы (22 ұпайлар) 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018082 Логопед №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Юсупова Фариза Жагайбайлыовна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018084 Физика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Тюляшева Айжамал Данияровна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018090 Физическая культура №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Мырзахмет Ерсұлтан Нұрмаханбетұлы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018092 Русский язык №127 Жалпы  орта  мектеп Абдикулова Карлыгаш Тайтулеуовна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Абдикулова Карлыгаш Тайтулеуовна (24 ұпайлар) 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018093 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Отенова Назипа Аманбаевна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Отенова Назипа Аманбаевна (23 ұпайлар) 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018096 Русский язык №109 Атои атындағы жалпы орта мектебі Арзикулов Дониёр Сояркулович (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018032 Начальное образование №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Акимова Анна Николаевна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тұрғанбек Назерке Мэлсқызы (14 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018033 Физическая культура №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Каражан Азамат Пернеханулы (22 ұпайлар) Жаңабайұлы Ербол Жаңабайұлы(20 ұпайлар) Арыс Айдос Арыс (0 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018034 Химия №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018035 Музыка №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Жирембаева Мәншүк Әлімбекқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Даулетаев Аят Кенжекулович (0 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018036 Математика №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Мирзарахимова Феруза Мирзахаятқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Егамбердиева Раушан Маликайдаркизи (5 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018037 Дефектолог №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Аширметова Умида Рахметуллаевна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018040 Начальное образование №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Асылбек Арайлым Асылбеккызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018047 Английский язык №28 жалпы орта мектеп Бимахан Асылзат Полатханқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018048 Начальное образование №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Танташева Динара Тажибековна (23 ұпайлар) ӘЛДИБАЙ АИДАНА ЖЕТІБАЙҚЫЗЫ(19 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018049 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Әшір Айгерим Серікқызы (21 ұпайлар) Досанова Аманкул Амирхановна(20 ұпайлар) Әшір Айгерим Серікқызы (21 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018051 Начальное образование №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Әріпхан Ақбаян Әділханқызы (25 ұпайлар) Жақсылық Салтанат Бейімбетқызы(18 ұпайлар) Утебаева Жанель Хурсанқызы (0 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018052 Английский язык №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Абенова Меруерт Нурланкызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Табирова Роза Бахыткызы (0 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018053 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Еспенбетова Айсәуле Әбубакірқызы (23 ұпайлар) Мадисакова Эльмира Тахиржановна(19 ұпайлар) Мадисакова Эльмира Тахиржановна (19 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018056 Русский язык №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Әбзелова Айбала Жолдыбайқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әбзелова Айбала Жолдыбайқызы (18 ұпайлар) 09.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017983 Русский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017986 Английский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Касымбай Диана Ускенқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017991 Математика №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Саипова Жанна Досқулқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017997 Математика №59 жалпы орта мектеп Нахан Анарбек Ережапулы (24 ұпайлар) Құрымбай Назгүл Қалдарбекқызы(22 ұпайлар) 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018012 Казахский язык №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Әпен Гүлнұр Қайратқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018021 Физическая культура №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Чижевская Зарина Динмухамедовна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018025 Физика №100 Жұлдыз жалпы орта мектебі Өтегенова Рыскүл Мұсақызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018027 Физическая культура №64 Ж.Аймауытов атындағы мектеп гимназия Әлімхан Әмірхан Маратұлы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әлімхан Әмірхан Маратұлы (24 ұпайлар) 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018028 Начальное образование №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Нәлібаева Балнур Убайдуллақызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19018031 Педагог социолог №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Абдулхайев Акжол Хабибуллаевич (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Алхожаева Жанар Абдиашимовна (0 ұпайлар) 06.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017976 Английский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Ескермес Арайлым Нұржанқызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ескермес Арайлым Нұржанқызы (21 ұпайлар) 05.09.2019 10:30 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017862 Начальное образование №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017864 Английский язык №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Маратова Зияда Миртемировна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017884 Начальное образование №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Анарметова Анора Шоусмановна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017885 Информатика №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Умуржанов Сунатжон Муроджанович (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017895 Физика №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017896 Информатика №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Садуақасова Назым Лесбекқызы (23 ұпайлар) Батырбекова Перизат Егенбердіқызы(22 ұпайлар) 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017908 Педагог социолог №45 мектеп  гимназия Сейсенбек Диана Әділжанқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сейсенбек Диана Әділжанқызы (23 ұпайлар) 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017911 Педагог социолог №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Олжабай Арайлым Пернебайқызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017948 Психология №130 №130 жалпы орта мектеп Бектаева Әсел Бақытжанқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017954 Начальное образование №20 Титов атындағы мектеп гимназия Фатун Ульяна Геннадьевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017960 Английский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Бикеева Марина Валерьевна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017963 Математика №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017964 Русский язык №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Каренеева Курбанкул Серикбаевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017965 Информатика №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Аширбай Роза Нышанбайқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017966 Физическая культура №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Мырзабаев Әшірхан Айыпханұлы (21 ұпайлар) Мырзахметов Мухит Галымович(18 ұпайлар) 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017973 Логопед №114 «Сайрам» жалпы орта мектебі Омаралиева Дилафруз Алихановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017975 Русский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017923 Английский язык №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Карымбаева Назым Канаткызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017924 Русский язык №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017926 Начальное образование №78 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017927 История №111 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі Мирсавурова Шохсанам Мирабдимажидовна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017928 Русский язык №130 №130 жалпы орта мектеп ЖИЕНАЛИЕВА ГУЛЬБАНУ КУДАЙБЕРГЕНОВНА (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017931 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017934 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017935 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Мамбетова Айзада Ергешовна (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017936 Физическая культура №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017939 Информатика №130 №130 жалпы орта мектеп Акадилова Изет Джумадиловна (31 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017940 Начальная военная подготовка №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017941 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017942 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017887 Алгебра №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Құлымбетова Ұлжан Шаймаханбетқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017891 Английский язык №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Жолымбетова Салтанат Болатбековна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тоқтарбекқызы Қуралай Тоқтарбекқызы (0 ұпайлар) 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017893 Химия №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Самандарова Мадина Улугбековна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017901 Информатика №87 жалпы орта мектеп Сейдулла Айида Бахтияркызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017910 Физическая культура №59 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017921 Математика №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Алайдаров Бақберген Ерғазыұлы (23 ұпайлар) Жұманғали Сымбат Есенқызы(22 ұпайлар) 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017922 Психология №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Абилхайрова Айнур Несепбаевна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02.09.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017777 Русский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017854 Математика №67 негiзгi орта мектеп Слайхан Меруерт Еділқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017855 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Полат Гүлмира Сандыбайқызы (28 ұпайлар) Трощакова Елизавета Владимировна(26 ұпайлар) Полат Гүлмира Сандыбайқызы (28 ұпайлар) 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017859 История №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017861 Математика №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Мирзабаев Абдужалол Чинозович (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мирзабаев Абдужалол Чинозович (30 ұпайлар) 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017863 Английский язык №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Зиядова Нурзиё Бунёдовна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Маратова Зияда Миртемировна (18 ұпайлар) 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017865 Математика №14 Айбек атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017869 Русский язык 125 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017870 Английский язык 125 жалпы орта мектеп Айткулова Жупар Бериковна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017872 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп Кәдірбекова Салтанат Кәдірбекқызы (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017876 Технология №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Тапилдиев Ауелбек Тастанбекович (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017877 Технология №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Эшмуратова Наргиза Надировна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017879 Биология №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Абдрайтынова Марзия Мұхтаровна (27 ұпайлар) Сыдықова Жансая Қантбекқызы(22 ұпайлар) 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017881 Английский язык №87 жалпы орта мектеп Нармаханбетова Айдана Нұржанқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017808 Информатика №17 Лермонтов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017812 Вожатый №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017813 История №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017816 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Режаметов Бобур Уткирович (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017817 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Юлчибаев Жамшид Каримкулович (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017822 Психология №45 мектеп  гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017825 Математика №45 мектеп  гимназия Мырзабеков Телжан Мырзабекұлы (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Рахматуллаева Дияра Розматовна (5 ұпайлар) 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017827 Биология №45 мектеп  гимназия Тажбенова Айнур Орынбасаровна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мурзина Гульдана Аскарбековна (0 ұпайлар) 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017831 Английский язык №45 мектеп  гимназия Комарова Карина Алексеевна (23 ұпайлар)
Абылбек Жанар Анарбайқызы (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Комарова Карина Алексеевна (23 ұпайлар) 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017833 Начальное образование №45 мектеп  гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017835 Начальное образование №45 мектеп  гимназия Баратова Сандуғаш Саматқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Баратова Сандуғаш Саматқызы (22 ұпайлар) 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017836 Физическая культура №45 мектеп  гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017838 Математика №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Тезекбаев Абдиполат Калдыбаевич (25 ұпайлар)
Жупарбек Диана Мухтаркызы (25 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017845 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017846 Технология №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017849 Английский язык №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Тенгебекова Гулмира Максутовна (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017769 Русский язык №89 жалпы орта мектеп Сатыбалдиева Нәзира Әлиакбаркызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сатыбалдиева Нәзира Әлиакбаркызы (19 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017770 Начальное образование №89 жалпы орта мектеп Кадрисова Дарига Елубаевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кадрисова Дарига Елубаевна (18 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017772 Русский язык №87 жалпы орта мектеп Жамалхан Айдана Үсенханқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017778 Психология №130 №130 жалпы орта мектеп Даурбаева Мереке Ергешқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017779 Начальное образование №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Бимурзаева Айгуль Пернебековна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бимурзаева Айгуль Пернебековна (27 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017780 Технология №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Жақсыбай Гүлзат Саматқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жақсыбай Гүлзат Саматқызы (27 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017781 Английский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кадырова Асия Адилбековна (25 ұпайлар) Бейсенбаева Жанат Асильхановна(22 ұпайлар) Кадырова Асия Адилбековна (25 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017782 Английский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Грищенко Юлия Александровна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Грищенко Юлия Александровна (23 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017783 Русский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Хыдыр Жанна Қонайқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Хыдыр Жанна Қонайқызы (27 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017784 Русский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кубетаева Айдана Ермекқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кубетаева Айдана Ермекқызы (26 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017785 Русский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Бука Софья Владимировна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бука Софья Владимировна (23 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017786 Биология №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Махул Сабина Ергаликызы (23 ұпайлар) Тажбенова Айнур Орынбасаровна(21 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017789 Английский язык №90 жалпы орта мектеп Бурханова Жанат Кадирбековна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017791 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Бекзатова Сымбат Сансызбайқызы (25 ұпайлар) Бейсенбаева Жанат Асильхановна(23 ұпайлар) 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017792 Педагог - организатор №90 жалпы орта мектеп Исраилова Гаухар Исмаиловна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017793 История №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Намазбай Абылайхан Талгатулы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017794 Физическая культура №62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017796 Воспитатель подготовительной группы №62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп Мамасариева Айдана Бахтияровна (24 ұпайлар)
Жапакова Кунсулу Жанибековна (24 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017799 Музыка №46 мектеп-лицей Досанаев Алмас Амангельдыевич (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017800 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 23.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017720 Русский язык №88 жалпы орта мектеп Исаева Лейла Салимовна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017731 Начальное образование №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017736 Педагог социолог №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Садықова Айгүл Әділханқызы (29 ұпайлар) Абдуалиева Гулбану Мырзагалиевна(27 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017742 Математика №87 жалпы орта мектеп Қадіркен Тұрар Берікұлы (30 ұпайлар) Таирова Гулжан Рысбековна(27 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017743 Математика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Теміров Бекмомын Құлмұxанұлы (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017744 Химия №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Арыстанова Ботакоз Кайраткызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017745 Начальное образование №87 жалпы орта мектеп Әліханова Алма Сейдаханқызы (26 ұпайлар) Қаппар Ұлжалғас Қарықызы(22 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017747 География №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Сейдуалиев Умиркасым Каухарович (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017748 Информатика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017749 Казахский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Қадырқұл Қайрат Мырзаханұлы (23 ұпайлар) Султанмуратова Роза Каппаровна(22 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017750 Английский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Оспан Дана Қасымбекқызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017755 Начальное образование №42 Хамза атындағы жалпы орта мектеп ТУРДИКУЛОВА ШОХ-САНАМ ШАМУРАТОВНА (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017756 Химия №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017757 Биология №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Тургунбаева Диана Сабировна (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017760 Физическая культура №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017765 Математика №89 жалпы орта мектеп Әзенов Нұрсұлтан Рустемұлы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ортай Балзия Сартбайқызы (18 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017767 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мамасариева Айдана Бахтияровна (0 ұпайлар) 22.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017719 Русский язык №88 жалпы орта мектеп Салибаева Айнур Койлановна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017723 Физическая культура №88 жалпы орта мектеп Медетов Мұрат Тимурұлы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017724 Физическая культура №88 жалпы орта мектеп Абдуғани Сапарәлі Нұржанұлы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017732 Воспитатель подготовительной группы №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Бейсебаева Зауре Маханбетовна (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017735 Педагог социолог №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017737 Английский язык №55 жалпы  орта мектеп Елтузерова Ғазиза Рахманқұлқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017738 История №55 жалпы  орта мектеп Намазбай Абылайхан Талгатулы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017739 Начальное образование №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017703 Русский язык №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017704 Английский язык №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Бекзатова Сымбат Сансызбайқызы (24 ұпайлар) Мамбетова Гулаим Бесебаевна(23 ұпайлар) 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017705 Английский язык №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017708 Физическая культура №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017715 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Алимова Малика Исламдиновна (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017716 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017717 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Елтузерова Ғазиза Рахманқұлқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017718 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Әділбек Ақерке Әжібекқызы (24 ұпайлар) Битанова Гульмира Дуйсенбековна(20 ұпайлар) 15.08.2019 09:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017441 Английский язык 125 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017583 Начальное образование №55 жалпы  орта мектеп Исаханова Айнур Ануаровна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017587 Английский язык №99 мектеп-гимназия Джумабаева Гульзира Баянқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017589 Воспитатель подготовительной группы №49 жалпы орта мектеп Тулегенова Зура Тиллаханқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017591 Математика №47 Т.Тажибаев атындағы мектеп гимназия Сұлтанбек Дана Мақсұтханқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017592 Технология №130 №130 жалпы орта мектеп Бейсембаев Бакытжан Алтынбекович (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017593 Дефектолог №87 жалпы орта мектеп Айхинбаева Сымбат Талғатқызы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017594 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017600 Русский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Дуйсенбиева Замира Абдрашидовна (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Турысова 17/1, СШ №11 имени А.Навои
S19017537 Психология №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017576 Английский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017579 Вожатый №80 мектеп-лицей Тулегенова Бибигул Ержанқызы (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды абилдаева Алтынай Акылбеккызы (14 ұпайлар) 11.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017556 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Жеңісбек Жайна Бақытжанқызы (30 ұпайлар) Құдабай Әсел Әмірбекқызы(24 ұпайлар) 04.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017562 Начальное образование №54 жалпы орта мектеп Бейсенбай Айгүл Полатханқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бейсенбай Айгүл Полатханқызы (27 ұпайлар) 04.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017572 Начальное образование №121 «Текесу» шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі Сарыбаева Айнур Бердалықызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сарыбаева Айнур Бердалықызы (28 ұпайлар) 04.04.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017411 Английский язык №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017541 Физическая культура №45 мектеп  гимназия Сартбаев Ғалымжан Медеубекұлы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017552 Физическая культура №45 мектеп  гимназия Омаров Руслан Игнатьевич (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017534 Информатика №63 негізгі орта мектеп Расулов Турсынбек Жаксылыкович (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017536 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017539 Начальное образование 125 жалпы орта мектеп Касымбекова Аксауле Алишеровна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S18017363 Русский язык №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017459 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017504 Казахский язык №124 Жалпы орта мектебі Хаджиметова Наргиза Мирякибовна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017510 Английский язык №55 жалпы  орта мектеп Оспан Шолпан Жаппарханқызы (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017512 Математика №127 Жалпы  орта  мектеп Исмаилов Нурол Рахманберді (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Исмаилов Нурол Рахманберді (29 ұпайлар) 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017513 Начальное образование №121 «Текесу» шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі Юлдашева Жаркынай Кенжебаевна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017516 Педагог социолог №90 жалпы орта мектеп Оразмет Зәуре Маратқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017520 Алгебра №94 жалпы орта мектебі Қанат Гүлбану Қайратқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017522 Физика №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия БАЙСЕЙТОВ БЕКСУЛТАН ТУРГАНБАЕВИЧ (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.03.2019 15:00 г.Шымкент, ул. Ахмет Байтурсынова 23/1, 401 аудитория
S19017473 Алгебра №47 Т.Тажибаев атындағы мектеп гимназия Абдулла Айгерим Қуанышбекқызы (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017477 Начальное образование №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Ирисметова Динара Бахтияровна (29 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017491 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Амирова Макпал Султанбаевна (31 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Амирова Макпал Султанбаевна (31 ұпайлар) 28.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017493 Казахский язык №21 А.П.Чехов атындағы жалпы орта мектеп Көпбосын Ақбота Бақытқызы (35 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017484 Русский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Малыхина Елена Васильевна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Малыхина Елена Васильевна (25 ұпайлар) 21.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017488 Математика №89 жалпы орта мектеп Жайнбаева Айдана Мақсұтқызы (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жайнбаева Айдана Мақсұтқызы (24 ұпайлар) 21.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017248 Математика №47 Т.Тажибаев атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017456 Русский язык №87 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017465 Английский язык №105 Мукуми атындағы жалпы орта мектебі Абдиваитова Мафтуна Каримкуловна (34 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017466 Русский язык №105 Мукуми атындағы жалпы орта мектебі Хашимова Башарат Ибрагимовна (31 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017471 Английский язык №111 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі Мухиддинова Гуллола Анваровна (34 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мухиддинова Гуллола Анваровна (34 ұпайлар) 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017472 Русский язык №124 Жалпы орта мектебі Наршаева Гулчехра Шафайзиевна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017475 История Казахстана №28 жалпы орта мектеп Турманова Карлыгаш Амракуловна (32 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017412 Психология №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Зиятбекова Асель Адилбековна (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017439 Биология №78 жалпы орта мектеп Нышанова Жансая Галымжанкызы (30 ұпайлар) Шаймерденова Мадина Амзебековна(25 ұпайлар) 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017440 Математика №117 Алтынтөбе» жалпы орта мектебі Акбаев Дуйсенбек Калдыбекович (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017442 Старший вожатый 125 жалпы орта мектеп Амангельдиева Жазира Орынбековна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017454 Русский язык №48 жалпы орта мектеп Даутбекова Жамиля Абдрахмановна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Даутбекова Жамиля Абдрахмановна (27 ұпайлар) 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017467 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Кулбаева Мадина Жаннатқызы (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кулбаева Мадина Жаннатқызы (30 ұпайлар) 07.02.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017337 Информатика №20 Титов атындағы мектеп гимназия Оңалбаева Шолпан Ерғалиқызы (33 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017413 Технология №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Лысова Марина Алексеевна (36 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017428 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Жусипбекова Балжан Абаевна (39 ұпайлар) Момбаева Андыз Сейлхановна(33 ұпайлар) 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017429 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Эгамбаева Мейфгул Амоновна (38 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017431 Английский язык №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Гочалиева Залина Латипшаевна (32 ұпайлар) Асқарова Бибіажар Бахытқызы(36 ұпайлар) Гочалиева Залина Латипшаевна (32 ұпайлар) 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017432 Казахский язык №74   негізгі орта мектебі Қалдыбек Ақбалғын Майлыбайқызы (36 ұпайлар) Көпбосын Ақбота Бақытқызы(32 ұпайлар) 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017434 Психология №99 мектеп-гимназия Төлеева Анар Данабекқызы (35 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017435 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Жаппархан Рабиға Ахметжанқызы (32 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жаппархан Рабиға Ахметжанқызы (32 ұпайлар) 31.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017398 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Айткулова Ханбибі Мүсірәліқызы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017401 Начальное образование №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Мажитова Фариза Гинатоллиевна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017407 Психология №124 Жалпы орта мектебі Абдурасилова Мукаддам Расулматович (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017415 Начальное образование №93 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектебі Рысбеков Марат Абдурахимович (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017416 Математика №80 мектеп-лицей Хаиитжанов Ураз Аликулович (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Хаиитжанов Ураз Аликулович (30 ұпайлар) 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S19017420 Педагог - организатор 125 жалпы орта мектеп Ермахановна Кулархан Кенжебаевна (23 ұпайлар)
Сулейменов Кайрат Калданович (23 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017422 Английский язык №111 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мухиддинова Гуллола Анваровна (21 ұпайлар) 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017424 Английский язык №4 Х.Досмұхамедов атындағы жалпы орта мектеп Сансызбай Гүлнұр Асылжанқызы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S19017425 Педагог социолог №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Бүркітбай Балнұр Маратқызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бүркітбай Балнұр Маратқызы (28 ұпайлар) 24.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017230 Английский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017367 Английский язык №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Аюбай Мадина Канаткызы (29 ұпайлар) Сарсенбекова Жазира Ермекқызы(28 ұпайлар) 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017397 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017399 Математика №124 Жалпы орта мектебі Ханалиева Феруза Бегалиевна (30 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017400 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Курбанкулов Уткир Пайзахматович (26 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017402 Воспитатель группы продленного дня №87 жалпы орта мектеп Анарбаева Лаззат Үсенбайқызы (28 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017403 Математика №87 жалпы орта мектеп Хайрылла Мейрамкүл Үсенбайқызы (31 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017283 Английский язык №127 Жалпы  орта  мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017387 Информатика №74   негізгі орта мектебі Кенжебек Аянбек Бейсебекұлы (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017390 Воспитатель группы продленного дня №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Тенизбаева Гулжазира Бейсенбековна (27 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017396 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017348 Воспитатель группы продленного дня №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017356 Воспитатель подготовительной группы №94 жалпы орта мектебі Муратбекова Баян Улугбеккызы (34 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017365 Педагог социолог №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Асылбекова Арайлым Маратқызы (42 ұпайлар) Калдыбекова Асел Сырлыбаевна (41 ұпайлар)
Амангелді Айдана Болатханқызы(41 ұпайлар)
03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017366 Педагог социолог №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Есіркеп Данагүл Сабырқызы (43 ұпайлар) Нышан Нұрила Бекбосынқызы (42 ұпайлар) 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017368 Музыка №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017378 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Оңғарбай Айнагуль Ерғалиқызы (38 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оңғарбай Айнагуль Ерғалиқызы (38 ұпайлар) 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017379 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Байдібек Нүрила Ұлықбекқызы (38 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Байдібек Нүрила Ұлықбекқызы (38 ұпайлар) 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017380 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Камалова Нарсулу Абидаевна (41 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Камалова Нарсулу Абидаевна (41 ұпайлар) 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017381 Педагог социолог №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Заирова Гузаль Исламбековна (40 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Заирова Гузаль Исламбековна (40 ұпайлар) 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017382 Педагог социолог №78 жалпы орта мектеп Майлығара Шолпан Қалдыханқызы (33 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03.01.2019 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017292 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017350 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Мухамедьярова Айгул Бердияровна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017351 Начальное образование №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Нам Татьяна Григорьевна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017353 Казахский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Есекеева Нургуль Нурымхановна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017360 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Мусаханова Эльмира Дуйсембайкызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017361 Дефектолог №32 Абай атындағы жалпы орта мектебі Муратбекова Айжан Апаскановна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017289 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017318 Физическая культура №97 жалпы орта мектебі Бердиев Нурбол Абдикасымович (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017325 Технология №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Иманқұл Жеңісбек Әріпқұлұлы (17 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Иманқұл Жеңісбек Әріпқұлұлы (17 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017329 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017330 Начальное образование №121 «Текесу» шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі Дуйсенбай Жулдыз Уалихан (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017333 Воспитатель группы продленного дня №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Артыкова Пакизат Суннатовна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Артыкова Пакизат Суннатовна (23 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017334 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017335 Психология №86 жалпы орта мектеп АБДРАЙМ ШОЛПАН ҚАЙСАРБЕКҚЫЗЫ (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Хаджиева Зульфия Иззатулаевна (0 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017336 Английский язык №54 жалпы орта мектеп Момынова Айгерим Муратовна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Момынова Айгерим Муратовна (18 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017338 Казахский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Абилдаева Гульнар Сайлауовна (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Есекеева Нургуль Нурымхановна (0 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017339 Психология №99 мектеп-гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017341 Химия №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Жапенова Гульмира Сайрамбаевна (24 ұпайлар) Анаркулова Балжан Есиркеповна(21 ұпайлар) Бидашова Ырысалды Сейдахметкызы (0 ұпайлар) 20.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016363 Русский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016851 Русский язык №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017257 Русский язык №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017280 Педагог социолог №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Коспаева Гаухар Тастановна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017281 Педагог социолог №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017286 Русский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017313 Физическая культура №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017314 Математика №1 №1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернаты Иса Индира Бакыткызы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017320 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Өтепберген Мағира Нұржанқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017321 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017323 Психология №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017328 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017264 Английский язык №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Сатаева Замми Пашаевна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017307 Педагог дополнительного образования №130 №130 жалпы орта мектеп Муратова Турсынай Оналхановна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017310 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06.12.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016934 Психология №86 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017285 Старший вожатый №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Бурибекова Жанар Адилбековна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017296 Алгебра №89 жалпы орта мектеп Алимбаев Маратбек Калабаевич (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017297 Английский язык №89 жалпы орта мектеп Жамантаева Индира Канатовна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017300 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017247 Начальное образование №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Шамуратова Дилдора Дилмуратовна (16 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017249 Физика №87 жалпы орта мектеп Нурбетова Алмагуль Нурмановна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017254 Математика №90 жалпы орта мектеп Диханов Мурат Полатұлы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017256 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017260 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Алданиязова Улбосын Адилхановна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017261 Начальное образование №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Ақмантай Махаббат Қойшыбайқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017262 Информатика №20 Титов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017265 Психология №20 Титов атындағы мектеп гимназия Грошева Елена Александровна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017266 Русский язык №32 Абай атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Медетов Талгат Тоганбаевич (14 ұпайлар) 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017271 Психология №99 мектеп-гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017106 Казахский язык №124 Жалпы орта мектебі Әзімхан Ақмарал Мұханқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017207 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Әжібай Жайна Жүсіпқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017234 Музыка №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Тургумбаев Ерлан Бакытулы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тургумбаев Ерлан Бакытулы (18 ұпайлар) 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017235 Педагог социолог №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017236 Вожатый №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Төлемісова Айдана Абдуллақызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Төлемісова Айдана Абдуллақызы (18 ұпайлар) 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017238 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Аманқұл Балнұр Шаріпбекқызы (25 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017239 Логопед №88 жалпы орта мектеп Мауленов Асилхан Толегенович (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017242 Физика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Хусанова Дилмира Розметовна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017203 Вожатый №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Абдукаримова Толкынай Кенесовна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017204 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Алпысбаева Шолпан Асхатовна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017217 Информатика №28 жалпы орта мектеп Түзел Кенже Сұлтанұлы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017231 История №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Қалшабек Бидос Нуридинұлы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017193 Вожатый №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Боранова Малика Бахтияровна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Боранова Малика Бахтияровна (20 ұпайлар) 01.11.2018 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017194 Логопед №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Юсупова Фариза Жагайбайлыовна (21 ұпайлар)
Аралбай Салтанат Тлегенкызы (21 ұпайлар)
Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Аралбай Салтанат Тлегенкызы (21 ұпайлар) 01.11.2018 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017195 Педагог социолог №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Данышпанова Әсел Пернебайқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017199 Физика №61 жалпы орта мектеп Прдалиев Азамат Даниязулы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18016486 Начальное образование №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Мырзахмет Меруерт Журсиналикызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мырзахмет Меруерт Журсиналикызы (23 ұпайлар) 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017021 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Нуриева Альбина Искандаровна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017029 Английский язык №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Жупарбек Алтынай Талғатқызы (16 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017096 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Қалдыгөз Айгерім Жандарбекқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017101 Английский язык №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Сыздыкбаева Жанат Бекеновна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017185 Информатика №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Тұртай Арай Қасымбекқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017186 Воспитатель группы продленного дня №16 жалпы орта мектеп Шукеева Ақбота Алтайқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017187 Начальное образование №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Беспалова Александра Вячеславовна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017189 Английский язык №115 Оразбай атындағы негізгі орта мектебі Баймешова Акмарал Кабланбековна (17 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017190 Информатика №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Жакипова Молдир Асылбеккызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017191 Вожатый №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Данышпанова Әсел Пернебайқызы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 01.11.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016833 Русский язык №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017076 Вожатый №45 мектеп  гимназия Исабаева Айжан Темірханқызы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017130 Математика №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017156 Математика №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017159 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп Лаханова Акмарал Бахитовна (16 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Лаханова Акмарал Бахитовна (16 ұпайлар) 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017163 Казахский язык №45 мектеп  гимназия Мейрбекова Асемкул Билдебековна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017165 Казахский язык №112 Б.Садықов атындағы негізгі орта мектебі Иристаев Бахромжон Илхамжанович (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Иристаев Бахромжон Илхамжанович (20 ұпайлар) 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017167 Начальное образование №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Юнусалиевна Дилмира Батиралиевна (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Юнусалиевна Дилмира Батиралиевна (20 ұпайлар) 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017168 Начальное образование №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017169 Воспитатель группы продленного дня №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Ошаева Галия Абдуганыева (15 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017170 Информатика №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Айтбаева Ажар Бердибаевна (16 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017178 Английский язык №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017180 Начальное образование №130 №130 жалпы орта мектеп Прманова Дина Илесовна (16 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017181 История 128 жалпы орта мектеп Сатыбалдиева Танжарык Бердибаевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017183 География №59 жалпы орта мектеп Бурибекова Мунира Бейсенбековна (20 ұпайлар) Утегенова Сауле Усенбековна(19 ұпайлар) 25.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18016589 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016921 Английский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Алтынбекова Арайлым Абдраймовна (35 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016973 Психология №99 мектеп-гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016995 Начальное образование №21 А.П.Чехов атындағы жалпы орта мектеп Иргашева Феруза Рахманалиқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Иргашева Феруза Рахманалиқызы (0 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017087 Английский язык №33 К. Қасымұлы  атындағы жалпы орта мектеп Төлепберген Таңшолпан Айдарәліқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017089 Математика №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Мирсултанова Диана Камилжановна (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017090 Музыка №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017091 Начальное образование №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Салметова Зарифа Рустамовна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017112 Химия №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Тажибаев Абылайхан Қайратұлы (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бидашова Ырысалды Сейдахметкызы (0 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017114 Информатика №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Асқар Алмаз Амантайұлы (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды КАСЫМКУЛОВА АКМАРАЛ АРЫСТАНКУЛОВНА (0 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017119 Дефектолог №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Турымбет Улбосын Маханбеталиевна (24 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017120 Педагог - организатор №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Айтжан Құралай Нурланқызы (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017123 Русский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Насырова Оксана Александровна (22 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017124 Казахский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Кеңесбек Толқын Бақытқызы (23 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017125 Физическая культура №20 Титов атындағы мектеп гимназия Узновенко Савелий Олегович (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017129 Воспитатель подготовительной группы №49 жалпы орта мектеп Жунисова Лаура Бериковна (21 ұпайлар) Ошаева Галия Абдуганыева(19 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017131 Казахский язык №49 жалпы орта мектеп Бекжанова Назерке Абдуллаевна (21 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017133 Воспитатель группы продленного дня №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Мусаева Расина Яковлевна (18 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017136 Воспитатель подготовительной группы №60 жалпы орта мектеп Медетбекова Балжан Борибековна (15 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S18017141 Английский язык №58 жалпы орта мектеп Айдарбеков Дархан Рысбекович (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Айдарбеков Дархан Рысбекович (20 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017150 Педагог - организатор №7 К.Сыпатаев атындағы мектеп лицей Бейсеқұл Нұрзат Советұлы (20 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қалшабек Бидос Нуридинұлы (16 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017151 Музыка №7 К.Сыпатаев атындағы мектеп лицей Исахмет Бакдаулет Муратулы (19 ұпайлар) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тургумбаев Ерлан Бахытұлы (14 ұпайлар) 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18017157 Начальная военная подготовка №130 №130 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18.10.2018 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S18016826 Математика №118 «Көкбұлақ» жалпы орта мектеб Сәрсенбек Ақниет Сағитқызы (23 ұпайлар)