Барлық нәтижелер

Іздеу
Конкурс комиссиясының нөмірі Бос жұмыс орынның атауы Мектеп атауы Конкурстық комиссия Директордың таңдауы Конкурстық комиссияның күні мен өткізу уақыты Конкурстық комиссияның өткізу орны
Жеңімпаздың аты-жөні Еңбек резервтің аты-жөні
S17014979 Педагог социолог №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Ашур Айгүл Искандарқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ашур Айгүл Искандарқызы (18 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014978 Английский язык №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Сауранбаева Кулаш Мырзахановна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014977 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Джузбаева Шуга Комекбаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Джузбаева Шуга Комекбаевна (20 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014975 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Жуманазарова Айнур Тулегеновна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жуманазарова Айнур Тулегеновна (23 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014974 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Ермахан Сая Нұрғалиқызы (26 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ермахан Сая Нұрғалиқызы (26 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014973 Воспитатель группы продленного дня №102 «№102 жалпы орта мектебі» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014972 Английский язык №75   көпсалалы мектеп гимназия Султанова Жайнагул Ермуханбетовна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Султанова Жайнагул Ермуханбетовна (24 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014971 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014970 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Уразимбетова Ульжан Туранбаевна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Уразимбетова Ульжан Туранбаевна (17 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014965 Начальное образование №96 М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014960 История №74   негізгі орта мектебі Сванкулова Жыбек Жанарысовна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сванкулова Жыбек Жанарысовна (21 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014959 Начальное образование №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Турсунбекова Ракия Шукуровна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Турсунбекова Ракия Шукуровна (21 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014958 Вожатый №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Темірәлі Ақбота Асқарқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Темірәлі Ақбота Асқарқызы (23 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014956 Педагог - организатор №2 А.Бөкеиханов атындағы жалпы орта мектеп Ешентай Әділет Ағабекұлы (28 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ешентай Әділет Ағабекұлы (28 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014955 Казахский язык №16 жалпы орта мектеп Усипбекова Баян Шалкарбековна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усипбекова Баян Шалкарбековна (23 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014954 Физическая культура №55 жалпы  орта мектеп Умбетбаев Асхат Тажибекович (21 ұпаймен) Салыкбаев Дидар Мергенбаевич (20 ұпаймен) Умбетбаев Асхат Тажибекович (21 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014951 Английский язык №2 А.Бөкеиханов атындағы жалпы орта мектеп Ниязова Гузаль Сабыржановна (26 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ниязова Гузаль Сабыржановна (26 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014948 Русский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Усенова Сауле Алимбековна (29 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усенова Сауле Алимбековна (29 баллов) 16-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014946 Вожатый №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Абилкасимова Карлыгаш Пернехановна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Абилкасимова Карлыгаш Пернехановна (21 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014945 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014943 История №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014940 Воспитатель группы продленного дня №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп муратбекова шахизада бейсенбаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды муратбекова шахизада бейсенбаевна (20 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014938 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Ыбыраева Шакиза Смайылқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ыбыраева Шакиза Смайылқызы (22 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014934 Английский язык №72 жалпы орта мектеп Кутынбетова Асель Тойлибековна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кутынбетова Асель Тойлибековна (24 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014933 Технология №70 С. Бекбосынов атындағы жалпы орта мектебі Сапарбеков Нуржан Нурланович (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сапарбеков Нуржан Нурланович (23 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014932 Воспитатель подготовительной группы №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Әзімхан Ақмарал Мұханқызы (20 ұпаймен) Әбдухалық Мөлдір Қалзатқызы (19 ұпаймен) Әбдухалық Мөлдір Қалзатқызы (19 баллов) 09-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014931 Математика №79 жалпы орта мектеп Моминов Дастан Тулкинович (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014930 Математика №13 Мукими атындағы жалпы орта мектеп Исматуллаева Севара Фахридиновна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Исматуллаева Севара Фахридиновна (24 баллов) 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17014929 Английский язык №75   көпсалалы мектеп гимназия Ұлықбек Дархан Мұратбекұлы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ұлықбек Дархан Мұратбекұлы (25 баллов) 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013988 Педагог - организатор №72 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013986 Английский язык №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Алимова Диляра Мирзакуловна (22 ұпаймен) Ұлықбек Дархан Мұратбекұлы (21 ұпаймен) 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013985 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Назимбек Асем Дилдаханқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013983 Английский язык №99 мектеп-гимназия Шерханова Гулжан Ералиевна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013982 Воспитатель группы продленного дня №59 жалпы орта мектеп Буриева Бегойим Жиенбаевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013978 Педагог социолог №72 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013977 Английский язык №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Алимова Диляра Мирзакуловна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013976 Педагог - организатор №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013975 Информатика №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Журманова Балнур Шоканкызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013974 Начальное образование №67 негiзгi орта мектеп Сариева Марал Байларовна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013973 Вожатый №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Аманбаева Гульмира Молдахановна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013972 Английский язык №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Atenbayeva Olmes Aliakhmetkyzy (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013971 История №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Сугиров Бахадур Баймашевич (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013970 Химия №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013969 Физика №43 жалпы орта мектеп Шевченко Ирина Анатольевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013968 Педагог дополнительного образования №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Рахатова Мөлдір Рахатқызы (22 ұпаймен) Қалшабек Бидос Нуридинұлы (19 ұпаймен) 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013967 Музыка №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Қанаділа Гауһар Мұратқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қанаділа Гауһар Мұратқызы (22 баллов) 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013964 Начальное образование №127 Жалпы  орта  мектеп Жунисова Сапаркуль Балтакызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жунисова Сапаркуль Балтакызы (21 баллов) 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013963 Английский язык №127 Жалпы  орта  мектеп Кабылбекова Молдир Данебаевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кабылбекова Молдир Данебаевна (23 баллов) 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013962 Воспитатель подготовительной группы №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Мавлудова Расина Нурсаловна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013961 Воспитатель группы продленного дня №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Ибишева Дилара Майылбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013960 Информатика №28 жалпы орта мектеп Ауелбаева Назым Онгарбаевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013959 Физическая культура №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013957 Воспитатель группы продленного дня №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Әбдіханова Күнімжан Ғалымжанқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013956 Воспитатель подготовительной группы №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013955 Воспитатель подготовительной группы №59 жалпы орта мектеп Аманжолова Перизат Бахбергеновна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013953 Физическая культура №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Әлиев Ислам Насируллаұлы (22 ұпаймен) Нуржанов Бексултан Сейтенұрұлы (21 ұпаймен) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013952 Физическая культура №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Аширбеков Рустам Сауырбаевич (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013950 Математика №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Төрехан Елдос Шыныбайұлы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013949 Английский язык №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013948 Воспитатель подготовительной группы №57 жалпы орта мектеп Жоланова Камчат Асырауовна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жоланова Камчат Асырауовна (22 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013947 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Бердалы Сымбат Төреханқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Atenbayeva Olmes Aliakhmetkyzy 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013945 Психология №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Анарметова Гулмира Рустамовна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Анарметова Гулмира Рустамовна (21 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013944 Психология №98 жалпы орта мектебі Асханова Мадина Мирхайдаровна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Асханова Мадина Мирхайдаровна (21 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013943 Химия №49 жалпы орта мектеп Оразбай Әйгерім Еркінқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013942 Математика №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Қонысбай Жазира Нұрланқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013938 Старший вожатый №54 жалпы орта мектеп Мамыр Мәрзия Әбдуәліқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013936 Начальное образование №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013935 Начальное образование №53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Абдыжаппарова Донохон Абдрашидовна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013933 Физическая культура №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Муталов Бауыржан Мансурұлы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013932 Педагог социолог №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013931 Английский язык №87 жалпы орта мектеп Ильяс Айбаршын Ильясқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ильяс Айбаршын Ильясқызы (23 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17013929 Физическая культура 129 жалпы орта мектеп Нишанов Нуржан Толегенович (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012933 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Мұсабек Сымбат Рашидқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мұсабек Сымбат Рашидқызы (19 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012932 История №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Оспаноыа Гульмира Сериковна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оспаноыа Гульмира Сериковна (21 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012931 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Мырзабаева Алтынай Серікболқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012930 Казахский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Акимбаева Нуркул Амантаевна (23 ұпаймен) Сейдан Ұлдана Бекболатқызы (18 ұпаймен) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012929 Русский язык №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Әшім Ерсінай Файзуллақызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әшім Ерсінай Файзуллақызы (24 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012926 Английский язык №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Зебербекова Айгерим Калмырзаевна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012925 Вожатый №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Шегебай Күмісай Бақытқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шегебай Күмісай Бақытқызы (19 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012924 Воспитатель группы продленного дня №102 «№102 жалпы орта мектебі» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012923 Психология 129 жалпы орта мектеп Ирсаева Маржан Дильдабековна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012920 Английский язык 129 жалпы орта мектеп Избасарова Маржан Ахметовна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012919 Английский язык 129 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17012918 Физическая культура №39 М.Жұмабаев атындағы орта мектеп Муталов Бауыржан Мансурұлы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011939 Воспитатель подготовительной группы №93 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектебі Жакыпбек Нурсауле Накыпбеккызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жакыпбек Нурсауле Накыпбеккызы (18 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011937 Русский язык №57 жалпы орта мектеп Момбаева Жанар Жолдасбекқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Момбаева Жанар Жолдасбекқызы (22 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011928 Музыка №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Атабаева Мухаббат Абдуалиевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011927 Казахский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Карабаева Айнур Ыдырысовна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011926 Химия №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Сейткәрімова Мейрамгүл Каиратқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011925 Физическая культура №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011924 Английский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Баханова Гузаль Сахабиддиновна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Баханова Гузаль Сахабиддиновна (17 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011920 Начальное образование №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Хадиметова Севара Хакимжановна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011919 Русский язык №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Пишкакваева Нуроя Батировна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011918 Английский язык №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Якубжанова Дилмира Хавазматовна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17011917 Английский язык №104 Е.Юсупов атындағы жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010928 Математика №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Батырбеков Ерсұлтан Талғатұлы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010925 Биология №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Арынов Бекайдар Суиндикович (20 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010924 Химия №57 жалпы орта мектеп САНДЫБАЕВА ПЕРИЗАТ ЗУЛКАЙНАРКЫЗЫ (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сейткәрімова Мейрамгүл Каиратқызы (4 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010923 История Казахстана №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Биходжаева Камшат Муратовна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Биходжаева Камшат Муратовна (17 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010921 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Сапарова Перизат Мухтаровна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сапарова Перизат Мухтаровна (18 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010920 Воспитатель подготовительной группы №57 жалпы орта мектеп Бименова Феруза Ермекқызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бименова Феруза Ермекқызы (17 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010919 Воспитатель подготовительной группы №57 жалпы орта мектеп Садуова Ақжан Сералықызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Садуова Ақжан Сералықызы (20 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010917 Хореограф №90 жалпы орта мектеп Анарбаева Айгуль Риспаевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Анарбаева Айгуль Риспаевна (19 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010915 Музыка №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Тұрсын Асан Молдаханұлы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010914 Английский язык №78 жалпы орта мектеп Серикова Махпал Икрамовна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010913 Воспитатель группы продленного дня №59 жалпы орта мектеп Анарбекова Гулбахира Палматкызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010911 Английский язык №45 мектеп  гимназия Сапарова Гаухар Оринбасаровна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сапарова Гаухар Оринбасаровна (19 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010910 История Казахстана №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010909 Физическая культура №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Молдабекова Зауре Сейткалиевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010905 Вожатый №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010903 Химия №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Темір Сымбат Мұратқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Темір Сымбат Мұратқызы (18 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010897 Русский язык №28 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010893 Начальное образование №28 жалпы орта мектеп Пармонова Акмарал Сапаровна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010892 Начальное образование №46 мектеп-лицей Сейдуәлі Айгерім Болатқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010891 Русский язык №7 К.Сыпатаев атындағы мектеп лицей Тюлебаева Гульнур Курманбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010888 История 128 жалпы орта мектеп Смайлова Индира Омираликызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010887 Начальная военная подготовка №73 Ақтас негізгі орта мектебі Әбдіқадір Керімжан Бауыржанұлы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Таниев Махмуд Дусметович (4 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010886 История №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Адеханова Нургул Бахрамовна (25 ұпаймен) Қалшабек Бидос Нуридинұлы (23 ұпаймен) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010884 Воспитатель подготовительной группы №102 «№102 жалпы орта мектебі» КММ Сырлыбаева Айсулу Ниетбаевна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010883 Биология 128 жалпы орта мектеп Егембердиева Анар Куттыбековна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010881 Английский язык 128 жалпы орта мектеп Ширимбекова Мереке Джумадилдаевна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010880 Английский язык 128 жалпы орта мектеп Самбетова Гулназ Ерболатовна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010879 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Парманова Жанна Бейсенбаевна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010878 Непрофильные предметы №17 Лермонтов атындағы жалпы орта мектеп Надырбек Айдана Құралқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010877 Английский язык №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Арзыкулова Муслима Мураджановна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010876 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010875 История №57 жалпы орта мектеп Асилбекова Акмарал Налибековна (17 ұпаймен) Бакиров Темірлан Алмасұлы (16 ұпаймен) Асилбекова Акмарал Налибековна (17 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010874 Начальное образование №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Аташ Рахима Ортайқызы (24 ұпаймен) Шаметов Акмарал Мухтаровна (23 ұпаймен) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010873 Физическая культура №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Турысбеков Шахназар Нурланович (21 ұпаймен) Иманхожаев Бержан Хасейнович (18 ұпаймен) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010872 Технология №95 жалпы орта мектебі Сатенов Ерлан Тұрдымұратұлы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17010871 Непрофильные предметы №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009879 Психология №109 Атои атындағы жалпы орта мектебі Ниязханова Дилфуза Авазхановна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ниязханова Дилфуза Авазхановна (20 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009877 Английский язык №106 Қайнарбұлақ» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009872 Хореограф №38 Н.Оңдасынов  атындағы мектеп гимназия Анарбаева Асем Абайкызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Анарбаева Асем Абайкызы (22 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009865 Казахский язык №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009864 Английский язык №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Коспаева Бакытгул Ашыргаликызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009863 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009862 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Мавжудов Муратжан Мавутович (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009861 Английский язык №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Аташикова Диана Захириддиновна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Аташикова Диана Захириддиновна (19 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009860 Русский язык №61 жалпы орта мектеп Курбанова Раушан Байтугановна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009857 Черчение №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009853 Русский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Иманкулиева Аида Салмановна (24 ұпаймен) Ибрагимова Шахло Кахрамановна (22 ұпаймен) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009851 Технология №59 жалпы орта мектеп Жиенбаев Биржан Нурланович (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009846 Физическая культура №20 Титов атындағы мектеп гимназия Грищенко Юлия Александровна (13 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009843 Начальное образование №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Жетпісбаева Ақмарал Әмірбекқызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жетпісбаева Ақмарал Әмірбекқызы (25 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009840 Психология №79 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009839 Математика №79 жалпы орта мектеп Мамутова Гаухар Мухтаровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009838 Математика №79 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009837 Хореограф №38 Н.Оңдасынов  атындағы мектеп гимназия Анарбаева Асем Абайкызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Анарбаева Асем Абайкызы (22 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009836 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Батырханова Ботагоз Керимгалиевна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009835 Биология №124 Жалпы орта мектебі Ахмаджанова Зульфия Анвархановна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009834 Английский язык №124 Жалпы орта мектебі Уалхас Таңшолпан Төлендіқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009833 Педагог социолог №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Шаяхмет Балнұр Асхатқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Туребек Улжан Жүнісханқызы (16 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009831 Начальное образование 125 жалпы орта мектеп Абибуллаева Гульнар Ниматовна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009830 Начальная военная подготовка 125 жалпы орта мектеп Даукенов Болат Мухтарович (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009823 Русский язык №90 жалпы орта мектеп Медеуова Гулбиханим Кадирбеккызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Медеуова Гулбиханим Кадирбеккызы (23 баллов) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009818 Начальная военная подготовка №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Қоңырбаев Мұхтар Нұржанұлы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қоңырбаев Мұхтар Нұржанұлы (18 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009817 Психология №87 жалпы орта мектеп Даутбаева Ақбота Нұрғалиқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Даутбаева Ақбота Нұрғалиқызы (23 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009816 Казахский язык №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Жамбай Индира Шағынбайқызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009815 Психология №57 жалпы орта мектеп Кушербаева Фариза Азимхановна (22 ұпаймен) Сейтбаева Айгуль Мухановна (20 ұпаймен) Сейтбаева Айгуль Мухановна (20 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009814 Воспитатель подготовительной группы №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009808 Английский язык №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Уразимбетова Эльмира Пердебековна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009806 Русский язык №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Курманбаева Бибикуль Казыбековна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009804 Физическая культура №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Амиров Нуржан Жумабекулы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009802 Математика №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Рахымбай Жаңыл Ержанқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009801 История Казахстана №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Жанаев Асхат Сырлыбекұлы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009800 Информатика №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Қамысбай Әлімбек Базарбайұлы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009799 Начальное образование №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Абдеш Гулзат Кайраткызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009798 Английский язык №2 А.Бөкеиханов атындағы жалпы орта мектеп Оразакунов Мухтар Мухамедалиевич (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009796 Русский язык №124 Жалпы орта мектебі Бегметова Нодира Учкуновна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009795 Русский язык №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Зорина Юлия Анатольевна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Зорина Юлия Анатольевна (15 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009794 Английский язык №9 Ө.Жолдасбеков атындағы мектеп лицей Федулова Мария Сергеевна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Федулова Мария Сергеевна (17 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009793 Английский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009792 История Казахстана №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Мухсимов Амантай Сайдикаримович (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009791 Вожатый №34 Ю.Гагарин атындағы жалпы орта мектеп Таева Жазира Алдашқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009789 Психология №98 жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17009786 Английский язык №72 жалпы орта мектеп Кулдашова Урхия Ережеповна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кулдашова Урхия Ережеповна (18 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008790 Непрофильные предметы №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Жаббарова Улданай Журабаевна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008789 Черчение №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Ким Эльвира Нишантаевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ким Эльвира Нишантаевна (18 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008788 Вожатый №112 Б.Садықов атындағы негізгі орта мектебі Нуржанова Шахноза Тажибаевна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008787 Вожатый №112 Б.Садықов атындағы негізгі орта мектебі Әлішер Бақнұр Әмзебекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008786 Русский язык №59 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008785 Английский язык №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Назирханова Зебунисо Музаббархановна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Назирханова Зебунисо Музаббархановна (18 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008784 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Ахметова Роза Асановна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ахметова Роза Асановна (15 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008782 Педагог социолог №38 Н.Оңдасынов  атындағы мектеп гимназия Абдухаллакова Шохида Туражановна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008781 Психология №83 жалпы орта мектеп Туранова Гулдария Мухтарқызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008780 Физическая культура №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008777 Начальное образование №54 жалпы орта мектеп Әлімқұл Мақпал Қасымқұлқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усей Назгул Оразалыкызы (5 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008776 Математика №86 жалпы орта мектеп Досалиева Балжан Сулейменовна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Досалиева Балжан Сулейменовна (22 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008775 Воспитатель подготовительной группы №86 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Колдашева Загира Жауланбековна (14 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008772 Начальное образование №86 жалпы орта мектеп Кашкынбекова Айдана Нурлыхановна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усей Назгул Оразалыкызы (5 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008770 Биология №118 «Көкбұлақ» жалпы орта мектеб Пернебек Асима Назарбекқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008769 Английский язык №118 «Көкбұлақ» жалпы орта мектеб Өтеулі Ұлбосын Рахматуллақызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008761 Воспитатель подготовительной группы №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Бекботаева Фариза Оралбайкызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бекботаева Фариза Оралбайкызы (17 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008760 Английский язык №127 Жалпы  орта  мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008759 Воспитатель подготовительной группы №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Айнабекова Жадыра Нуридинқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008757 Английский язык №51 жалпы орта мектеп Сайрамбай Динара Дәулетқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әліпбек Әсел Мырзабекқызы (13 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008756 Музыка №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17008755 Физическая культура №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007785 Вожатый №49 жалпы орта мектеп Танатова Мереке Толегенкызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007784 Технология №49 жалпы орта мектеп Шырманова Жанар Шермаханбетовна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007782 Начальная военная подготовка №121 «Текесу» шағын жинақты жалпы орта білім беретін мектебі Кенжесейіт Нұрболат Ерғалиұлы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды СЕРДЮК ИГОРЬ ВАЛЕРЬЕВИЧ (4 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007777 Английский язык №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007776 Старший вожатый №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007775 Физическая культура №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007774 Физическая культура №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007764 Физическая культура №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Аблаев Галимжан Алимжанович (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Аблаев Галимжан Алимжанович (18 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007762 Воспитатель подготовительной группы №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жоланова Камчат Асырауовна (15 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007759 Русский язык №88 жалпы орта мектеп Джакыпова Еркинай Кайсаровна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Джакыпова Еркинай Кайсаровна (16 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007758 Психология №83 жалпы орта мектеп Бижанова Урбугул Амиркуловна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007757 Физика №97 жалпы орта мектебі Надирова Гулзия Сатыбалдиевна (30 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Надирова Гулзия Сатыбалдиевна (30 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007756 Физическая культура №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Оналбаев Жасулан Нурланулы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оналбаев Жасулан Нурланулы (18 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007754 Физическая культура №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Ерсариев Талгат Нартбайулы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ерсариев Талгат Нартбайулы (21 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007752 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Әлсейіт Жанира Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007751 Английский язык №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Садыбек Гүлдана Жүсіпәліқызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007749 Начальное образование №67 негiзгi орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007746 Музыка №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Айдарова Гульмира Уразбаевна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007745 Английский язык №83 жалпы орта мектеп Ахметов Абай Байзақұлы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007743 Английский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Темирханова Сауле Музафархановна (25 ұпаймен) Балғабай Сабыржан Бақытжанұлы (23 ұпаймен) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007742 Английский язык №90 жалпы орта мектеп Айдарова Айганим Амангелдиевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Айдарова Айганим Амангелдиевна (18 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007741 Химия №90 жалпы орта мектеп Толешова Зағира Усербаевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Толешова Зағира Усербаевна (18 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007740 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Ыбыраева Шакиза Смайылқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ыбыраева Шакиза Смайылқызы 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007739 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Кошикбоева Нургул Калыкбаевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кошикбоева Нургул Калыкбаевна (18 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007738 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Байсейтова Базаргул Аскаровна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Байсейтова Базаргул Аскаровна (16 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007737 Физическая культура №90 жалпы орта мектеп Мамутова Гулнара Абдусадыковна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мамутова Гулнара Абдусадыковна (17 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007736 Технология №95 жалпы орта мектебі Кожамуратова Жанар Молдаханкызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кожамуратова Жанар Молдаханкызы (21 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007732 Воспитатель подготовительной группы №14 Айбек атындағы жалпы орта мектеп Алимжанова Манзура Хамидуллаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007731 Русский язык №124 Жалпы орта мектебі Исаева Азара Жумаевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007730 Английский язык №124 Жалпы орта мектебі Турисметова Дилноза Ххавазматовна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007729 Педагог социолог №38 Н.Оңдасынов  атындағы мектеп гимназия Қайшыбек Айгерім Қайратқызы (5 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қайшыбек Айгерім Қайратқызы (5 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007727 Начальное образование №46 мектеп-лицей СЕРДЮК НАТАЛЬЯ ВЛАДИМИРОВНА (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007726 Английский язык №120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Сапарова Ақмарал Абайқызы (18 ұпаймен) Сапарова Ақмарал Абайқызы (15 ұпаймен) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007720 Английский язык №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Ахунова Диера Ахмаджановна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ахунова Диера Ахмаджановна (17 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007719 Английский язык №111 М.Маметова атындағы жалпы орта мектебі Махкамова Шахризода Махмуджановна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007718 Английский язык №74   негізгі орта мектебі Ештай Шұға Керімбайқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Алишева Аяулым Бахтияркызы (5 баллов) 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007716 История Казахстана №90 жалпы орта мектеп Абдыжапаров Алипкали Алимханович (28 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Абдыжапаров Алипкали Алимханович (28 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007715 Английский язык №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007711 Воспитатель подготовительной группы №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мұсабек Сымбат Рашидқызы (13 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007710 Начальное образование №78 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007709 Начальное образование №78 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007708 Английский язык №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Ергеш Балнур Сапарғалиқызы (20 ұпаймен) Сембиева Жазира Нурбаевна (18 ұпаймен) 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007705 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007704 Английский язык №33 К. Қасымұлы  атындағы жалпы орта мектеп Амангелдиева Сабира Нашировна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007698 Начальное образование №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Қазбекова Айгерім Бахтиярқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қазбекова Айгерім Бахтиярқызы (20 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007697 Физическая культура №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Палашова Салима Кенесбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Аблаев Галимжан Алимжанович (5 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007696 Самопознание №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007695 Физическая культура №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Есимбекова Айбарша Абдиллаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Есимбекова Айбарша Абдиллаевна (20 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007694 Физическая культура №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Омаров Алимгазы Акылбекович (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007693 Непрофильные предметы №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Мырзалиева Салтанат Темурқызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007692 Старший вожатый №54 жалпы орта мектеп Мошқал Балжан Ерғалиқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007690 Начальное образование №54 жалпы орта мектеп Ешимова Гүлсая Бағдәулетқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ешимова Гүлсая Бағдәулетқызы (18 баллов) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007689 Английский язык №54 жалпы орта мектеп Асильбекова Сауле Джумановна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Асильбекова Сауле Джумановна (18 баллов) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007688 Английский язык №54 жалпы орта мектеп Әжмахан Гүлдана Бақтыбайқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әжмахан Гүлдана Бақтыбайқызы (18 баллов) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007687 Психология №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Ыбрайым Дидар Боранбайқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007686 Непрофильные предметы №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Пірәлі Дана Қыдырәліқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007685 Физическая культура №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Сарыбаева Меруерт Өмірханқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007684 Педагог социолог №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Жумадиллаева Айгерим Умбетовна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007683 Физическая культура №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Жуасбаев Артур Омарханович (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007682 Математика №59 жалпы орта мектеп Беделов Шамсиддин Абдуманобович (18 ұпаймен) Тургунов Эрали Беркинбаевич (17 ұпаймен) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007680 Начальное образование №120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Ортаева Бибигуль Даурбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007678 Музыка №95 жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007675 Вожатый №81 жалпы орта мектеп Жолдасбекова Айнур Сапарбекқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жолдасбекова Айнур Сапарбекқызы (20 баллов) 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007671 Математика №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007670 Русский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Кудайбергенова Наталья Аманбаевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007669 Русский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Курманбаева Бибикуль Казыбековна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007667 Английский язык №88 жалпы орта мектеп Корабекова Париза Алтынбекбеккызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Корабекова Париза Алтынбекбеккызы (19 баллов) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007665 Математика №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Исабек Әйгерім Мадиярханқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007664 Педагог социолог №90 жалпы орта мектеп Шораева Тоян Ғабитқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шораева Тоян Ғабитқызы (23 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007663 Английский язык №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Тайбасар Айнұр Әбділпатақызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тайбасар Айнұр Әбділпатақызы (16 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007662 Узбекская литература №114 «Сайрам» жалпы орта мектебі Худайбергенова Умида Рахманкуловна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007660 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Айтілеуова Эльмира Ұлдыбайқызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007658 Биология №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Уразымбетова Лаззат Жадигеровна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007657 Начальное образование №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Жуматаева Мадина Сагидуллаевна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007656 История №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Касымбекова Перизат Бакытбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007653 Психология №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Таженова Индира Акпановна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007651 Английский язык №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Абетаева Перизат Дуйсембековна (20 ұпаймен) Саменова Назерке Ерболкызы (17 ұпаймен) 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007648 Вожатый №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тоянқызы Арайлым (6 баллов) 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007647 Русский язык №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Махамбетова Гульмира Елесбаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007644 Физическая культура №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Аблаев Галимжан Алимжанович (17 ұпаймен) Аташов Муродбек Полатхожаевич (15 ұпаймен) 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007643 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Оразымбетова Гульнара Ниязалиевна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007642 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Ақпанбетова Мейрамкул Сулейқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007641 Английский язык №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Абикулова Баян Даулетовна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007640 Физическая культура №49 жалпы орта мектеп Абдашимова Роза Егембердіқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Абдашимова Роза Егембердіқызы (15 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007639 Физическая культура №49 жалпы орта мектеп Молдияр Багдат Дінмұханбетұлы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Молдияр Багдат Дінмұханбетұлы (17 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007638 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007637 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 29-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007635 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Ергеш Балнур Сапарғалиқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007634 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Ғұлам Аршат Тұрсынқожақызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007633 Английский язык №49 жалпы орта мектеп Қозыбагар Айнұр Ұланқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды ШУКУРБАЕВА АЛУА БЕРДИБАЕВНА (4 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007631 Казахский язык №120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Көбен Салтанат Төлешқызы (17 ұпаймен) Өтепбек Несібелі Мұратбекқызы (15 ұпаймен) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007629 Математика №120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Бейсенбай Бекзат Пайзулаулы (19 ұпаймен) Эргешваев Одилжан Шарахимович (18 ұпаймен) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007628 Математика №95 жалпы орта мектебі Усербаева Улбосин Жумабеккизи (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Рысбекова Айгерим Барлыбайкызы (16 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007626 Математика №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Римжанова Мадина Маратовна (17 ұпаймен) Даутова Галия Канатбаевна (16 ұпаймен) 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007624 Начальное образование №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп тасболат айкен талғатқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007623 Математика №19 Ө. Жанібеков атындағы жалпы орта мектеп Исабек Әйгерім Мадиярханқызы (24 ұпаймен) Даутова Галия Канатбаевна (20 ұпаймен) Қожахметова Айжамал Полатқызы (5 баллов) 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007622 Русский язык №72 жалпы орта мектеп Назаров Канат Куанышович (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Назаров Канат Куанышович (15 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007617 Физическая культура №103 «№103 жалпы орта мектебі» КММ Каштанов Канат Турсунбекович (12 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Каштанов Канат Турсунбекович (12 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007616 История №103 «№103 жалпы орта мектебі» КММ Шадинова Лайла Молдабековна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шадинова Лайла Молдабековна (18 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007613 Математика №92 жалпы орта мектебі Мавланхожаев Рашид Батирхожаевич (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007612 Русский язык №57 жалпы орта мектеп Султанмуратова Винера Иляшевна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Момбаева Жанар Жолдасбекқызы (14 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007610 Физическая культура №42 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Абдипаттахов Изатилла Тургунбаевич (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007608 Начальное образование №42 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Файзиева Мукаддас Илхамқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007607 Физическая культура №56 С.Көбеев атындағы жалпы орта мектеп Айтенов Нұржан Серқұлыұлы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007606 Физическая культура №39 М.Жұмабаев атындағы орта мектеп Таиров Ибраим Рохимжанович Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007605 Английский язык №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Кенесалы Аяна Ниматуллақызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007602 Технология №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Курбанкулова Гулизар Алакбаровна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Курбанкулова Гулизар Алакбаровна (23 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007600 Химия №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп махан арайлым айтбекқызы (25 ұпаймен) Таутаева Сагила Маратқызы (19 ұпаймен) 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007599 Физическая культура №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп насруллаев давлат гайратуллаевич (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007598 Дефектолог №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Баймағамбет Салтанат Асқарқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Баймағамбет Салтанат Асқарқызы (20 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007597 Русский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Жиенбаева Жансулу Каликбергенова (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007596 Английский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Бейсеева Айжан Ануарбекқызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бейсеева Айжан Ануарбекқызы (25 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007595 Английский язык №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Ахметова Меруерт Бейсенбайқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ахметова Меруерт Бейсенбайқызы (20 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007594 Казахский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Шаманбетова Фатима Каскировна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шаманбетова Фатима Каскировна (24 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007593 Физическая культура №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Мустаев Ербол Исабекович (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мустаев Ербол Исабекович (22 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007592 Английский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Рахат Перизат Аманкелдіқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Рахат Перизат Аманкелдіқызы (23 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007591 Английский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сембиева Жазира Нурбаевна (14 баллов) 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007590 Воспитатель подготовительной группы №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007589 Английский язык №27 Мәртөбе» жалпы орта мектебі Серикбаева Жулдыз Бекжан кзы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007588 Начальное образование №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Меирқұл Жансая Ержанқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007587 Английский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Нұртазақызы Ұлдана (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007584 Физика №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Октам Марруфжан Фархадулы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007579 Математика №6 Ж.Баласағұн  атындағы жалпы орта мектеп Даутова Галия Канатбаевна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007578 Русский язык №89 жалпы орта мектеп Махмудова Ботакоз Бауыржанкызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Беркинбаева Райхан Калжигитовна (4 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007577 Начальное образование №89 жалпы орта мектеп Муминбекова Динара Сабитовна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Муминбекова Динара Сабитовна (24 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007573 Художественный руководитель №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Агабеков Бердихожа Рахматулаевич (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007572 Русский язык №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп УКОЛОВА ОЛЬГА НИКОЛАЕВНА (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007570 Математика №12 М.Горкий атындағы жалпы орта мектеп Фахритдинова Динара Абдулхамитовна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007569 Математика №57 жалпы орта мектеп Қамытбек Ақнұр Ерғалиқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қамытбек Ақнұр Ерғалиқызы (18 баллов) 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007568 Начальное образование №59 жалпы орта мектеп Дауылбаева Жанна Хайруллаевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007567 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Наширбоева Нагима Ешботаевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Наширбоева Нагима Ешботаевна (23 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007566 Начальное образование №90 жалпы орта мектеп Серикбаева Акбота Боранбековна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Серикбаева Акбота Боранбековна (21 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007565 Дефектолог №59 жалпы орта мектеп Асилова Феруза Сарсенбоевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007554 Казахский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Сопбекова Гульжамал Шалкаровна (20 ұпаймен) Багисбаева Аида Рахимбаевна (18 ұпаймен) Сопбекова Гульжамал Шалкаровна (20 баллов) 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007553 Начальное образование №53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007550 Начальное образование №53 Хамза атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007543 Английский язык №59 жалпы орта мектеп Шындалиева Сандугаш Муратовна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007542 Начальное образование №71 «N71 жалпы орта мектеп» КММ Туранова Айша Имамусеновна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007541 Английский язык №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Пазилова Улбазар Есенбайкызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Пазилова Улбазар Есенбайкызы (22 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007539 Казахский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Туленова Назерке Аскаровна (25 ұпаймен) Баймырза Кымбат Кадирбеккызы (24 ұпаймен) 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007538 Русский язык №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Турсынханова Айгуль Николаевна (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Турсынханова Айгуль Николаевна (25 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007537 История №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007536 Математика №10 Акпан батыр атындағы жалпы орта мектеп Тынымбаева Раушан Абеновна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тынымбаева Раушан Абеновна (24 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007534 Физика №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Шопаева Роза Оналбаевна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007533 Непрофильные предметы №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Султанкулова Гавхар Рахманкуловна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Султанкулова Гавхар Рахманкуловна (23 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007532 Английский язык №107 Ю.Сареми атындағы мектеп-лицей Назирханова Хаётхон Зиядовна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Назирханова Хаётхон Зиядовна (18 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17007531 Дене шыныктыру №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Нұралыұлы Сапар (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006544 Начальное образование №69 жалпы орта мектеп Сайлаубек Айнұр Фазылқызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006542 Черчение №69 жалпы орта мектеп Кеншимова Айназым Забибеккызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006541 Химия №69 жалпы орта мектеп Шырмалова Арайлым Сырлыбайқызы (18 ұпаймен) Сейткәрімова Мейрамгүл Каиратқызы (15 ұпаймен) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006539 Технология №69 жалпы орта мектеп Хожашов Габит Бейсенбаевич (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006537 Математика №13 Мукими атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Исматуллаева Севара Фахридиновна (12 баллов) 22-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006536 Самопознание №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Спатаева Арайлым Асанбиевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006535 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Абдумавланова Севара Абдуманнабовна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006534 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Салметова Юлдузхон Исламхановна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006533 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Режаметова Гузал Толкуновна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006532 Физическая культура №88 жалпы орта мектеп Кошикбаев Лесбай Жаппарович (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кошикбаев Лесбай Жаппарович (20 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17006531 Музыка №52 М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005531 Начальное образование №69 жалпы орта мектеп Әлішер Бақнұр Әмзебекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005530 Английский язык №89 жалпы орта мектеп Шерханова Мунира Нуралықызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шерханова Мунира Нуралықызы (20 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005529 Воспитатель подготовительной группы №89 жалпы орта мектеп исакова гулбахар акрамхановна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005528 Начальное образование №89 жалпы орта мектеп Ошаева Галия Абдуганыевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ошаева Галия Абдуганыевна (19 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005526 Физическая культура №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Мухамедияр Ғазиз Нурболұлы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005525 История №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Әлижан Гүлжан Дехканқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005524 Казахский язык №87 жалпы орта мектеп Демеуова Асия Кумисбековна (23 ұпаймен) Джарболова Жанерке Нуриддиновна (18 ұпаймен) Демеуова Асия Кумисбековна (23 баллов) 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005523 Информатика №87 жалпы орта мектеп Әмірәлі Мейірхан Әмірәліұлы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Әмірәлі Мейірхан Әмірәліұлы (25 баллов) 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005522 Физическая культура №87 жалпы орта мектеп Нарбеков Есқали Мұхтарұлы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Нарбеков Есқали Мұхтарұлы (20 баллов) 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005521 Английский язык №87 жалпы орта мектеп Темирова Балнур Жанибековна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Темирова Балнур Жанибековна (24 баллов) 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005519 Английский язык №98 жалпы орта мектебі ХУСАЙНОВА МАЛИКА ХОЛМАТОВНА (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды ХУСАЙНОВА МАЛИКА ХОЛМАТОВНА (20 баллов) 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005517 Математика №14 Айбек атындағы жалпы орта мектеп Тораханова Шарифахон Эркиновна (14 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тораханова Шарифахон Эркиновна (14 баллов) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005515 Физическая культура №49 жалпы орта мектеп Тактиева Мехригул Маметовна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 26-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005514 Русский язык №49 жалпы орта мектеп Беркинбаева Райхан Калжигитовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005512 Английский язык №63 негізгі орта мектеп Асауова Айгерим Ералхановна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005511 Математика №49 жалпы орта мектеп Қожахметова Айжамал Полатқызы (22 ұпаймен) Амирамза Флора Абдурасуловна (21 ұпаймен) 21-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005509 Физическая культура №61 жалпы орта мектеп ТАНАБАЕВ ДАУЛЕТ САЙФУЛЛАЕВИЧ (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005508 Информатика №61 жалпы орта мектеп Оразқұл Әлімжан Сейтхазімұлы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005507 Начальное образование №93 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектебі Муталиева Фарида Рахатбековна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Муталиева Фарида Рахатбековна (21 баллов) 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005506 Математика №93 В.Терешкова атындағы жалпы орта мектебі Талипова Гулжахон Махаматовна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Талипова Гулжахон Махаматовна (24 баллов) 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005505 Английский язык №72 жалпы орта мектеп Мамыр Ноябрина Әбілпаттақызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мамыр Ноябрина Әбілпаттақызы (18 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005503 Английский язык №46 мектеп-лицей Исаева Салтанат Мараткызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005501 Начальное образование №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Ахманбетова Арайлым Адилхановна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005500 Физическая культура №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Турарбай Даулет Талғатұлы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005499 Технология №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Маханбетов Алдыназар Лесбаевич Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005498 Русский язык №7 К.Сыпатаев атындағы мектеп лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005497 Английский язык №116 Д.Нұрпейісова атындағы жалпы орта мектебі Ергешбаева Алтынай Аскаровна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005496 Начальное образование №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Керкинбаева Айгуль Мирзалиевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Керкинбаева Айгуль Мирзалиевна (19 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005494 Психология №122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі Бекмуратова Гульбану Даникибайевна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бекмуратова Гульбану Даникибайевна (17 баллов) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005493 Физическая культура №122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі Касабаев Ерболсын Кулажанович (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Касабаев Ерболсын Кулажанович (17 баллов) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005492 Английский язык №122 Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі Камбарбек Айшолпан Нуржанкызы (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Камбарбек Айшолпан Нуржанкызы (16 баллов) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005491 История Казахстана №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005488 Воспитатель подготовительной группы №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Паразбекова Лаззат Алпысбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005484 Математика №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Усманова Лобар Бахтияровна (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Усманова Лобар Бахтияровна (22 баллов) 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005483 Начальное образование №98 жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005482 Начальное образование №98 жалпы орта мектебі Журабекова Аяужан Нурлибеккызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Журабекова Аяужан Нурлибеккызы (23 баллов) 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005481 Математика №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Пазылов Берік Ермұратұлы (19 ұпаймен) Өмірбай Әйгерім Серікқызы (15 ұпаймен) Пазылов Берік Ермұратұлы (19 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005477 Русский язык №37 Фуркат  атындағы жалпы орта мектеп Мирзахматова Шахноза Миркамиловна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мирзахматова Шахноза Миркамиловна (19 баллов) 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005476 Математика №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Әбшайыхова Мадина Төлепбергенқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005474 Вожатый №4 Х.Досмұхамедов атындағы жалпы орта мектеп Дүйсебай Нұрсұлу Мамырбекқызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005472 История Казахстана №4 Х.Досмұхамедов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005469 Русский язык №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Ержігітова Меруерт Аманбайқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005468 Информатика №85 Х.Әлімжан атындағы жалпы орта мектеп Аманова Жаныл Акимбековна (13 ұпаймен) Расулов Турсынбек Жаксылыкович (12 ұпаймен) 12-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005466 Английский язык №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Патаева Махсуда Сайдакаримовна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Патаева Махсуда Сайдакаримовна (16 баллов) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005465 Физическая культура №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Агманов Аблайхан Паизханулы (19 ұпаймен) Жұрқабай Аиза Уланқызы (18 ұпаймен) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005464 Всемирная история №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Магжанов Нурдаулет муратулы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005463 История Казахстана №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005462 Начальное образование №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Скачкова Ирина Александровна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005461 Русский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005460 Информатика №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Асанбекова Гульмара Копжасаровна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005459 География №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Джанысбаева Айнур Кокжаловна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17005457 Английский язык №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Куатова Асель Ералиевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004457 История №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004456 Начальное образование №124 Жалпы орта мектебі Бегметова Нодира Учкуновна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004449 Физическая культура №59 жалпы орта мектеп Сыдыков Нуржан Болатұлы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004448 Физическая культура №72 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004447 Психология №126 «Айнатас» негізгі орта мектебі» Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004446 Русский язык №126 «Айнатас» негізгі орта мектебі» Калауова Акмарал Алишеркизи (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004444 Начальное образование №126 «Айнатас» негізгі орта мектебі» Дабылова Нурасыл Арипқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004442 Физическая культура №62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп Избасаров Баглан Зиябекович (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Избасаров Баглан Зиябекович (22 баллов) 08-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004441 Начальное образование №46 мектеп-лицей Лихачева Юлия Александровна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Лихачева Юлия Александровна (18 баллов) 08-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004440 Русский язык №124 Жалпы орта мектебі Абенова Гаухар Шахмаевна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004439 Физическая культура №124 Жалпы орта мектебі Аширов Елдос Аманкелдіұлы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004438 Технология №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 13-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004434 Психология №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Телікбаева Айгул Сейдиазімқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004433 Математика №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Кансеитов Дархан Баратович (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004432 Начальное образование №29 А.Молдағұлова атындағы жалпы орта мектеп Исаева Гулжан Атабекона (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004431 Русский язык №26 Жамбыл атындағы мектеп — гимназия Сапарбаева Сандугаш Сабырбеккызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сапарбаева Сандугаш Сабырбеккызы (20 баллов) 08-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004430 Химия №57 жалпы орта мектеп Уалиева Динара Азимхановна (18 ұпаймен) Ерназарова Айнұр Шүкірқызы (15 ұпаймен) Уалиева Динара Азимхановна (18 баллов) 08-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004429 Химия №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Рысимбетова Динара Руслановна (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004428 Художественный руководитель №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Рахымбек Перизат Әбдікәрімқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004427 Вожатый №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Насипбек Айдана Август-Аскаркызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 08-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004426 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Сарсенбаева Рано Абдихаликовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 15-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004423 Начальное образование №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Садыкова Юлдузхан Алымжановна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Садыкова Юлдузхан Алымжановна (16 баллов) 07-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004422 География №28 жалпы орта мектеп Боранбаева Гулфарида Амангелдыкызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004420 Физическая культура №80 мектеп-лицей Сариев Талгат Байжуманович (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004419 Английский язык №80 мектеп-лицей Есимова Жанар Улановна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004418 Математика №80 мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 07-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004417 Начальное образование №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Токсамбаева Галия Едыловна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Токсамбаева Галия Едыловна (17 баллов) 07-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004416 Английский язык №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Қали Баян Талғарқызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қали Баян Талғарқызы (21 баллов) 07-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004413 Воспитатель подготовительной группы №88 жалпы орта мектеп Жақсыбаева Кәмила Жаныбекқызы (22 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жақсыбаева Кәмила Жаныбекқызы (22 баллов) 06-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004412 Физическая культура №88 жалпы орта мектеп Турсунов Саттар Танатарович (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Турсунов Саттар Танатарович (21 баллов) 06-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004411 Воспитатель подготовительной группы №88 жалпы орта мектеп Уальханова Роза Абаевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Уальханова Роза Абаевна (19 баллов) 06-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004410 Воспитатель подготовительной группы №88 жалпы орта мектеп Калсаева Айгуль Еркиновна (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Калсаева Айгуль Еркиновна (21 баллов) 06-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004409 Английский язык №88 жалпы орта мектеп СЕЙІЛ КАМИЛА ҒАБИДОЛЛАҚЫЗЫ (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды СЕЙІЛ КАМИЛА ҒАБИДОЛЛАҚЫЗЫ (18 баллов) 06-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004408 Английский язык №88 жалпы орта мектеп СЕЙІЛ КАМИЛА ҒАБИДОЛЛАҚЫЗЫ (18 ұпаймен) Нахыпбек Мәдина Мейірбекқызы (16 ұпаймен) 06-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004404 Физическая культура №20 Титов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004403 Английский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Mamatkarimova Aziza Saifillaevna (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004402 Английский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004401 Начальное образование №20 Титов атындағы мектеп гимназия Сергеева Лидия Сергеевна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004397 Физическая культура №20 Титов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 06-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004396 Воспитатель подготовительной группы №13 Мукими атындағы жалпы орта мектеп Турымбет Таншолпан Маканбетәліқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Турымбет Таншолпан Маканбетәліқызы (19 баллов) 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004394 Русский язык №62 Н.Төрекұлов атындағы жалпы орта мектеп Тұрсымұрат Айдана Жанаділқызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тұрсымұрат Айдана Жанаділқызы (17 баллов) 05-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004393 Воспитатель подготовительной группы №87 жалпы орта мектеп Сарсепбаева Улжан Аскаровна (11 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сарсепбаева Улжан Аскаровна (11 баллов) 05-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004392 Начальное образование №87 жалпы орта мектеп Бидаулетова Алтынай Шардарбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бидаулетова Алтынай Шардарбековна (19 баллов) 05-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004391 Математика №87 жалпы орта мектеп Жандарова Жадыра Сәкенқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жандарова Жадыра Сәкенқызы (18 баллов) 05-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004390 Начальное образование №87 жалпы орта мектеп Есіркеп Ұлдана Мүсіркепқызы (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Есіркеп Ұлдана Мүсіркепқызы (20 баллов) 05-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004388 Русский язык №87 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004387 Математика №87 жалпы орта мектеп Алтен Айдана Рустемқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Алтен Айдана Рустемқызы (18 баллов) 05-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004381 Технология №124 Жалпы орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004379 Английский язык №87 жалпы орта мектеп Кузембаева Акмарал Ускенбаевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кузембаева Акмарал Ускенбаевна (19 баллов) 05-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004378 Начальное образование №59 жалпы орта мектеп Nurmanova Dinara Abdurashidovna (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004377 Иностраный язык №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Әлсейіт Жанира (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004376 Непрофильные предметы №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Сақулова Ақбөпе Байбатырқызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004373 Начальное образование №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004369 Воспитатель подготовительной группы №101 Али Ақбаев атындағы жалпы орта мектебі Юнусматова Намуна Шавкатовна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004368 Математика №101 Али Ақбаев атындағы жалпы орта мектебі Мираматов Мирзиё Шарафиддинович (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004366 Математика №59 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004363 Математика №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Бейсен Қарлығаш Абайқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004361 Начальное образование №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Nurmanova Dinara Abdurashidovna (20 ұпаймен) Қожагелді Ақбөпе Маратқызы (19 ұпаймен) 04-09-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004356 Иностраный язык №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Елмуратова Асель Кошкарбаевна (20 ұпаймен) Алимова Диляра Мирзакуловна (18 ұпаймен) 04-09-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004355 Казахский язык №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Батырбай Ақмарал Темірханқызы (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004349 Начальное образование №84 Циолковский атындағы жалпы орта мектеп Темирбаева Райгуль Балгинбаевна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Байдуалиева Луара Дуйсенбаевна (4 баллов) 25-08-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004348 Русский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Исмайлова Даурия Қудайбергенқызы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Исмайлова Даурия Қудайбергенқызы (17 баллов) 21-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004347 Биология №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Спабекова Айгуль Сабденовна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004346 История №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Курбаналиева Лаура Муратовна 21-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004345 Начальное образование №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Джакипова Айнур Танирбергеновна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004344 Черчение №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Ташметова Ирада Иляшбековна (9 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ташметова Ирада Иляшбековна (9 баллов) 21-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004343 Педагог социолог №38 Н.Оңдасынов  атындағы мектеп гимназия Қайшыбек Айгерім Қайратқызы (12 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Қайшыбек Айгерім Қайратқызы (12 баллов) 28-09-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004339 Воспитатель подготовительной группы №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Ешмуратова Айганым Талипбековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004338 Воспитатель подготовительной группы №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Ковалева Полина Петровна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004337 Физическая культура №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Малибеков Бауыржан Серикулы (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 25-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004335 Английский язык №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Нурманова Меруерт Омарқызы (19 ұпаймен) Мусахал Сымбат Бакыткызы (15 ұпаймен) 25-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004334 Математика №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Алайдаров Бақберген Ерғазыұлы (15 ұпаймен) Сейдуллаева Аяулым Бахытжанқызы (13 ұпаймен) 24-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004333 Математика №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004330 Начальное образование №46 мектеп-лицей Левкович Ирина Викторовна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Левкович Ирина Викторовна (19 баллов) 24-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004328 Физическая культура №72 жалпы орта мектеп Толеген Нурсултан Сайлаубайулы (19 ұпаймен) Ниязов Ерболат Кошерханович (15 ұпаймен) Толеген Нурсултан Сайлаубайулы (19 баллов) 25-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004326 Математика №72 жалпы орта мектеп Бейсен Қарлығаш Абайқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бегалиева Акерке Аристанбековна (8 баллов) 25-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004325 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Ешмуратова Айганым Талипбековна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004324 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Тойшыбекова Лазат Муратовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 24-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004323 Начальное образование №15 Д.И.Менделеев атындағы мектеп-лицей Амирбек Зарина Азизбековна (15 ұпаймен) Мейрбекова Асемкул Билдебековна (14 ұпаймен) 24-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004321 Математика №46 мектеп-лицей Багисбекова Динара Бауржанқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Багисбекова Динара Бауржанқызы (19 баллов) 18-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004320 Английский язык №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Алимкулова Динара Жумабаевна (19 ұпаймен) Mamatkarimova Aziza Saifillaevna (15 ұпаймен) Алимкулова Динара Жумабаевна (19 баллов) 18-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004319 Начальное образование №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Исаева Аида Асхатовна (18 ұпаймен) Жанбосынова Мадина Сейдинбековна (17 ұпаймен) 25-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004318 Русский язык №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Абенова Гаухар Шахмаевна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004317 Начальное образование №50 Ахмет Байтұрсынов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004315 Русский язык №90 жалпы орта мектеп Муталиева Анаркул Эсенбаевна (20 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Муталиева Анаркул Эсенбаевна (20 баллов) 18-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004314 Английский язык №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Баханова Гузаль Сахабиддиновна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 18-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004313 Начальное образование №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Жұмабекова Айгул Әлібекқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Жұмабекова Айгул Әлібекқызы (15 баллов) 18-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004312 Алгебра №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Умирзаков Алибек Вячеславович (14 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Умирзаков Алибек Вячеславович (14 баллов) 18-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004310 Физическая культура №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Канлыбаев Алибек Мухтарович (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды АЛИЕВ МУХТАР СМАТИЛАЕВИЧ (17 баллов) 18-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004309 Информатика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп ЗУЛПУХАРОВА ГУЛЬМИРА САРСЕНБАЕВНА (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды ЗУЛПУХАРОВА ГУЛЬМИРА САРСЕНБАЕВНА (17 баллов) 18-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004308 Технология №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 25-08-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004306 Математика №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Насреддинова Дилбар Аблайхановна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Насреддинова Дилбар Аблайхановна (16 баллов) 18-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004305 Казахский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Есенаманова Рабига Билибековна (17 ұпаймен) Құлғараева Айгерім Жұмабайқызы (15 ұпаймен) 17-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004304 Биология №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Бабашова Карлыгаш Иноятовна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 25-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004303 Педагог социолог №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Сарсен Мадина Канатовна (12 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сарсен Мадина Канатовна (12 баллов) 17-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004302 Русский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Чупцова Надежда Васильевна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Чупцова Надежда Васильевна (16 баллов) 17-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004301 Казахский язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Муздыбаева Гулзира Каденовна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Муздыбаева Гулзира Каденовна (16 баллов) 17-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004300 Самопознание №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-11-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004298 Иностраный язык №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Сырлыбай Динара Есентайкызы (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004297 Воспитатель подготовительной группы №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Машукова Татьяна Анатольевна (23 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Машукова Татьяна Анатольевна (23 баллов) 11-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004295 Педагог социолог №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 11-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004294 Математика №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Сәдібек Жайнагул Ысқаққызы (23 ұпаймен) Төрехан Елдос Шыныбайұлы (19 ұпаймен) Сәдібек Жайнагул Ысқаққызы (23 баллов) 11-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004292 Начальное образование №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Мырзалиева Салтанат Темурқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004291 Английский язык №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Мұстафа Жансая Мыхтыбекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мұстафа Жансая Мыхтыбекқызы 11-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004290 Русский язык №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Айтимбетова Рита Сарыбековна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Айтимбетова Рита Сарыбековна 10-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004289 Начальное образование №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Амирбек Зарина Азизбековна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004288 Начальное образование №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Тойшыбекова Лазат Муратовна (5 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004287 Начальное образование №3 Ұлықбек атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 11-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004285 История Казахстана №55 жалпы  орта мектеп Оспаноыа Гульмира Сериковна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004271 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Тойшыбекова Лазат Муратовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тойшыбекова Лазат Муратовна 10-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17004270 Психология №57 жалпы орта мектеп Сейтбаева Айгуль Мухановна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сейтбаева Айгуль Мухановна 10-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004259 Начальное образование №120 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тулеметова Улбала Ахметқызы (14 баллов) 10-08-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004258 Начальное образование №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 27-07-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004256 Русский язык №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 27-07-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004255 Начальное образование №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Сиргебаева Асия Сатыбалдиевна (24 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сиргебаева Асия Сатыбалдиевна (24 баллов) 27-07-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004254 Физическая культура №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Кемал Нұрсұлтан Талғатұлы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кемал Нұрсұлтан Талғатұлы (21 баллов) 27-07-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004253 Биология №65 Ы.Алтынсарин атындағы мектеп гимназия Бахадыр Ақбота Бақытәліқызы (25 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бахадыр Ақбота Бақытәліқызы (25 баллов) 27-07-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004246 Начальное образование №31 Терешкова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 20-07-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17004245 Старший вожатый №72 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бегимбетова Алтынкул Атымтаевна (4 баллов) 08-06-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003253 Математика №28 жалпы орта мектеп Колдашев Мурат Мауланбекович Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003252 Черчение №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ташметова Ирада Иляшбековна (13 баллов) 08-06-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003248 Физическая культура №45 мектеп  гимназия Дугачиев Мухмад Лечиевич (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Дугачиев Мухмад Лечиевич (18 баллов) 04-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003247 Иностраный язык №45 мектеп  гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003245 Физика №45 мектеп  гимназия Сейдулла Əлібек (13 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сейдулла Əлібек (13 баллов) 17-08-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17003243 Начальное образование №57 жалпы орта мектеп Тилеукеева Алия Рысбекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тилеукеева Алия Рысбекқызы 11-05-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002243 Художественный руководитель №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Есенбекова Рахат Танирбергеновна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Есенбекова Рахат Танирбергеновна (17 баллов) 04-05-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002241 Черчение №74   негізгі орта мектебі Қойшыбаев Бақытжан Маратұлы (14 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Маханбетов Алдыназар Лесбаевич (3 баллов) 17-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002230 Русский язык №57 жалпы орта мектеп Момбаева Жанар Жолдасбекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Момбаева Жанар Жолдасбекқызы 23-03-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002228 Художественный руководитель №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Айтпенбет Ұлжалғас Жұмабайқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 23-03-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002227 Учитель начальных классов №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Джораева Озода Эркиновна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 14-09-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17002222 Русский язык №57 жалпы орта мектеп Момбаева Жанар Жолдасбекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Момбаева Жанар Жолдасбекқызы 23-03-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001219 Хореограф №4 Х.Досмұхамедов атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-05-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001213 Педагог социолог №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Байдуллаева Ақерке Нурлыбековна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-05-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001212 Английский язык №40 Алпамыс батыр атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-05-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001211 Педагог социолог №49 жалпы орта мектеп Асан Дидар Оралбайқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Асан Дидар Оралбайқызы 16-03-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001209 Математика №49 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Дулатов Самат Рахымбаевич (14 баллов) 16-03-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001207 География №69 жалпы орта мектеп Сулейменова Гульмира Анарбековна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сулейменова Гульмира Анарбековна (16 баллов) 16-03-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001206 Физическая культура №126 «Айнатас» негізгі орта мектебі» Биекеев Нурдаулет Серикович (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Биекеев Нурдаулет Серикович (19 баллов) 16-03-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17001205 Заместитель директора №57 жалпы орта мектеп Ахмедова Улдар Махамбетовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17001204 Психология №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды
S17001203 Начальное образование №54 жалпы орта мектеп Айхожаева Гульмира Уразовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Айхожаева Гульмира Уразовна
S17001202 Художественный руководитель №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии 09-03-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000199 Английский язык №54 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оразымбетова Эльвира Данияровна (13 баллов) 02-03-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000198 Самопознание №57 жалпы орта мектеп Салман Назгүл Отарқұлқызы (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Салман Назгүл Отарқұлқызы (30 баллов) 02-03-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17000197 Непрофильные предметы №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Тулепова Айгерим Ануаровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Егембердиева Акбота Жолдыбайкызы 02-03-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17000194 Биология №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 09-03-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000193 Начальное образование №59 жалпы орта мектеп Бекенова Гулнар Абдіқадырқызы (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-03-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17000192 Непрофильные предметы №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Егембердиева Акбота Жолдыбайкызы (14 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Егембердиева Акбота Жолдыбайкызы (14 баллов) 02-03-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17000190 Английский язык №45 мектеп  гимназия Мусахал Сымбат Бакыткызы (21 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мусахал Сымбат Бакыткызы (21 баллов) 05-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000187 Непрофильные предметы №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Бейсембаева Гаухар Батыровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Егембердиева Акбота Жолдыбайкызы 02-03-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S17000183 Непрофильные предметы №22 Қорқыт ата атындағы негізгі орта мектеп Тулепова Айгерим Ануаровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-03-2017 18:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000180 Физика №45 мектеп  гимназия Мухамедова Дилафруз Мухтарбековна (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мухамедова Дилафруз Мухтарбековна (18 баллов) 19-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000178 Английский язык №57 жалпы орта мектеп Оразымбетова Эльвира Данияровна (12 ұпаймен) Джалилова Дильбар Умартаевна (7 ұпаймен) Оразымбетова Эльвира Данияровна (12 баллов) 02-03-2017 18:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000176 История Казахстана №55 жалпы  орта мектеп Еримбетов Дарханбек Турсунбаевич Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-03-2017 17:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000175 Ағылшын тілі №57 жалпы орта мектеп Оразымбетова Эльвира Данияровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Оразымбетова Эльвира Данияровна 02-03-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000166 зертханашы №74   негізгі орта мектебі Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Зиябек Айгерім Жаныбекқызы
S17000165 қазақ тілі №74   негізгі орта мектебі Сансызбаев Салимжан Нуржанулы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сансызбаев Салимжан Нуржанулы
S17000164 ағылшын №74   негізгі орта мектебі Абенова Гульнар Сайыновна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Абенова Гульнар Сайыновна
S17000156 Математика №73 Ақтас негізгі орта мектебі Мыңбай Гулнур Сабитжанқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мыңбай Гулнур Сабитжанқызы
S17000140 Ағылшын тілі пәні мұғалімі №83 жалпы орта мектеп Оразымбетова Эльвира Данияровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ахилбекова Айжан Лесбековна
S17000139 тарих №103 «№103 жалпы орта мектебі» КММ Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Шадинова Лайла Молдабековна
S17000136 Педагог-психолог №63 негізгі орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000134 оқыту орыс тілінде жүргізілетін бастауыш сынып мұғалімі №23 З.Космедемьянская атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000133 Начальное образование №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Дехканбаева Дильназа Тахиржановна (15 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Дехканбаева Дильназа Тахиржановна (15 баллов) 10-08-2017 16:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000132 Учитель казахского языка в русских классах - 1 вакансия №30 О. Жандосов атындағы жалпы орта мектеп Куланбаева Раушан Пошановна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 17-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000125 Алғашқы әскери дайындық пән мұғалімі №91 жалпы орта мектебі Джузбаев Темирхан Шарафханович Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Джузбаев Темирхан Шарафханович
S17000121 тарих пәні мұғалімі №55 жалпы  орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000120 Учитель начальных классов (на русские классы).- 3-вакансии Учитель математики-1 №44 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта мектеп Мамыралиева Улжан Тураровна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Мамыралиева Улжан Тураровна
S17000113 бастауыш №77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей Тулеметова Жібек Ержанқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тулеметова Жібек Ержанқызы 09-02-2017 16:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000112 Старший вожатый №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000111 Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі №25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия ТУРГУНБАЕВА МАЙРА УРАЗАЛИЕВНА Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды ТУРГУНБАЕВА МАЙРА УРАЗАЛИЕВНА
S17000110 Мектепалды даярлық тобы тәрбиешісі №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Джаркинбаева Гулзира Уразбаевна
S17000107 Педагог ұйымдастырушы №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000106 Музыка пәні мұғалімі №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Хасмамедова Эльнара Азизхановна
S17000105 Педагог-логопед №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000104 Ағылшын тілі пәні мұғалімі №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тагаева Фариза Серик кизи
S17000102 Мектепалды даярлық тобы тәрбиешісі №90 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Джаркинбаева Гулзира Уразбаевна
S17000100 ТЕст №777 TestSchool Даулетов Марат Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды
S17000099 Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі №90 жалпы орта мектеп Кыркиева Жайсан Абдикаримовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кыркиева Жайсан Абдикаримовна
S17000096 Математика пәнінің мұғалімі №28 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000076 Непрофильные предметы №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Тикаева Гульнар Шариббековна (19 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тикаева Гульнар Шариббековна (19 баллов) 09-02-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000075 Грамота (чтение письмо) №5 Молда Мұса атындағы жалпы орта мектеп Бейсембаева Гаухар Батыровна (13 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Бейсембаева Гаухар Батыровна (13 баллов) 16-02-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000067 дене шынықтыру пәнінің мұғалімі №79 жалпы орта мектеп Тапаев Алмас Боранбайулы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S17000065 Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000064 Ұзартылған күн тобының тәрбиешісі №24 С. Ерубаев атындағы мектеп-лицей Исахан Мерей Меирманқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Исахан Мерей Меирманқызы
S16000062 Ағылшын тілі №57 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S16000060 бастауыш сынып мұғалімі №28 жалпы орта мектеп Тойшыбекова Лазат Муратовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S16000059 бастауыш сынып мұғалімі №28 жалпы орта мектеп Тойшыбекова Лазат Муратовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.2
S16000058 бастауыш сынып мұғалімі №28 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 03-08-2017 14:15 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000054 физика пән мұғалімі №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Зауэр Ирина Анатольевна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Зауэр Ирина Анатольевна
S16000053 Алғашқы Әскери Дайындық пән мұғалімі №18 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп Тургумбаев Нурлан Бахытович (12 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Тургумбаев Нурлан Бахытович (12 баллов)
S16000051 Аға тәлімгер №78 жалпы орта мектеп Сейдуалиев Умиркасым Каухарович Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Сейдуалиев Умиркасым Каухарович
S16000050 Учитель начальных классов №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Тойшыбекова Лазат Муратовна (4 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 10-08-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000049 География №11 А.Навои атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S17000048 Математика №89 жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ибинова Яхшигул Пулатбекхужакызы (9 баллов) 16-03-2017 15:45 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000047 Бастауыш сынып мұғалімі №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Саухамбаева Мадина Жасарсыновна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 16-03-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000045 Бастауыш сынып мұғалімі №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Тойшыбекова Лазат Муратовна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Пачаджи Виктория Сергеевна 10-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000044 Дене шыныктыру №1 А.С.Пушкин атындағы мектеп-гимназиясы Житинёва Алена Андреевна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Житинёва Алена Андреевна
S16000043 Ағылшын тілі пән мұғалімі №4 Х.Досмұхамедов атындағы жалпы орта мектеп Раимкулова Гулмира Рахматуллаевна Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 04-05-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000042 Бастауыш сынып №13 Мукими атындағы жалпы орта мектеп Досметова Барнохан Сайтмуратовна (16 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Досметова Барнохан Сайтмуратовна (16 баллов) 25-08-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000041 Учитель начальных классов №36 Қазыбек би атындағы жалпы орта мектеп Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ни один из кандидатов не соответствует требованиям вакансии
S16000040 Математика №47 Т.Тажибаев атындағы мектеп гимназия Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Ойсылова Эльмира Пасановна (13 баллов) 16-02-2017 15:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000037 физика №95 жалпы орта мектебі Канибекова Акбаян Еркинбеккызы (18 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Канибекова Акбаян Еркинбеккызы (18 баллов) 09-02-2017 16:00 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000036 Заместитель директора по воспитательной работе №20 Титов атындағы мектеп гимназия Омарқызы Динара Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Омарқызы Динара
S16000035 Английский язык №20 Титов атындағы мектеп гимназия Сембиева Жазира Нурбаевна (17 ұпаймен) Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000023 Английский язык №41 А.Макаренко атындағы мектеп- лицей Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды 02-10-2017 14:30 г.Шымкент, ул.Рыскулова 8 А, 2 этаж, Фронт офис, каб.1
S16000022 Физика №35 М.Маметова атындағы жалпы орта мектеп бектұрғанова жанар қалдарбекқызы Кандидаттардың ешқайсысы бос орынның талаптарын қанағаттандырмайды бектұрғанова жанар қалдарбекқызы
S16000018 Информатика №126 «Айнатас» негізгі орта мектебі» Сейсенбек Мархабат Әділжанқызы (20 ұпаймен) Мырзатай Жадыра Шырынханқызы (15 ұпаймен) Сейсенбек Мархабат Әділжанқызы (20 баллов)